Moterys

Donatellos Versace gimtadienio proga - efektingiausi primadonos įvaizdžiai

Gegužės 2 d. dizainerė ir mados namų „Versace“ karalienė Donatella Versace švenčia 64-ąjį gimtadienį.
Reading time 1 minutes
Vida Press nuotr.

Italų mados pažiba Donatella Versace nuo jaunystės sekė brolio Gianni Versace, įkūrusio mados namus „Versace“, pėdomis. Buvo ir jo mūza, ir pagalbininkė. Po tragiškos dizainerio mirties Donatellai teko apsispręsti – perimti šių mados namų vairą ar pasitraukti iš mados pasaulio nė nesurizikavus. Nors mados pasaulį bei kolekcijų gamybą D. Versace puikiai išmanė ir matė visa tai iš vidaus, pasaulis dvejojo, ar Gianni jaunėlė pajėgs tęsti brolio darbus. Visgi 1998 metų liepos 18-ąją Donatella pristatė savo pirmąją „Versace“ aukštosios mados kolekciją prabangiajame Paryžiaus „Ritz“ viešbutyje.

 

Donatellos gyvenime būta ir pakilimų, ir nuosmukių, tačiau šiandien jos darbai geidžiami visame pasaulyje, o talentingo brolio šešėlio dizainerei pavyko atsikratyti – nors interviu su Donatella dar dažnai paliečiama Gianni tema, pačios dizainerės žvaigždė žiba ne mažiau. D. Versace mados namus „Versace“ pavertė šių dienų mados meka, jos kūrinius renkasi ne tik prabangą dievinančios damos, garsenybės, gatvės mados pažibos, bet ir jaunoji Z karta. Taip pat mados namai „Versace“ siūdina kostiumus spektakliams ir muzikos turų kostiumus ryškiausioms žvaigždėms, tokioms kaip Beyonce, Ariana Grande ar Lady Gaga. Beje, pastaroji muzikos pasaulio ikona yra ir artima Donatellos bičiulė.

 

D. Versace gimtadienio proga kviečiame žvilgtelėti, kokį savo įvaizdį kuria ši mados karalienė. Ir kas galėtų įspėti, kad Donatella jau žengusi į 7-ąją dešimtį...

Tags

lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame