Moterys

Kaip garsieji „Victoria's Secret“ angelai atrodo be makiažo?

Apatinio trikotažo gamintojo „Victoria's Secret“ modeliai, vadinami „angelais“, garsėja išskirtiniu grožiu. O kaip gi šios manekenės atrodo be jokio makiažo?
Reading time 2 minutes
@realbarbarapalvin, @ hoskelsa / Instagram nuotr.

„Victoria's Secret” angelas – tai statusas, kuriuo gali pasidžaiugti ne kiekviena šio ženklo apatinius demosntruojanti manekenė. Angelais vadinami reklaminiai veidai yra pasirašę specialias sutartis su „Victoria's Secret“, tai reiškia, kad šios manekenės turi tam tikrų įsipareigojimų, kurie nėra taikomi kitiems modeliams, bendradarbiaujantiems su „Victoria's Secret” ir neturintiems „angelo“ statuso. Kartais dėl tokių įsipareigojimų „angelams“ tenka atsisakyti kitų pelningų projektų. Taip vienais metais yra nutikę modeliui Doutzen Kroes, kurios sutartis, jos agentūros prašymu, buvo nutraukta dėl nepalankių ribojimų.

 

Pastaraisiais metais „Victoria's Secret” veidai keitėsi, kasmet vienos merginos „angelų desantą“ palikdavo, kitos – prisijungdavo naujai. Tačiau jau kurį laiką apie šio ženklo modelius kalbama nedaug, nes 2019 m. „Victoria's Secret” susidūrė su sunkumais dėl nesugebėjimo prisitaikyti prie rinkos pokyčių ir ėmė garmėti žemyn. Jau kitų metų pradžioje internetiniame televizijos kanale „Hulu“ bus rodoma nauja trijų dalių dokumentika „The Rise and Fall of Victoria’s Secret“, kviesianti iš arčiau pamatyti gundančiu apatiniu trikotažu ir gražiaisiais podiumo „angelais“ garsėjančio ženklo gyvavimą ir nuopuolį.

 

Šį kartą kviečiame pamatyti, kaip esamos ir buvusios „Victoria’s Secret“ manekenės-angelai, vadinamos vienomis gražiausių planetos moterų, atrodo kasdienybėje be makiažo.

Alexina Graham

Barbara Palvin

Candice Swanepoel

Elsa Hosk

Taylor Hill

Sara Sampaio

Romee Strijd

Martha Hunt

Lais Ribeiro

Grace Elizabeth

Daniela Braga

Josephine Skriver

susiję straipsniai

Rekomenduojame