Moterys

Kas kuria stilingosios N.Zeleniūtės sukneles apdovanojimams M.A.M.A.

Muzikos atlikėjų prodiuserė Neringa Zeleniūtė kasmet apdovanojimuose M.A.M.A. pasirodo su tų pačių kūrėjų suknelėmis. Kaskart pademonstravusi naują įvaizdį, ji tampa viena stilingiausių ceremonijos viešnių.
Reading time 2 minutes

Kiekvienais metais N. Zeleniūtė, artėjant muzikos apdovanojimams M.A.M.A., kreipiasi į žinomų įvaizdžio kūrėjų duetą – Olgą Filatovą-Kontrimienę ir Ainą Zinčiukaitę. Šios kūrybingos moterys kiekvienoje apdovanojimų ceremonijoje Neringą papuošia vis nauju vienetiniu apdaru, žvilgsnius traukiančiu moteriškumu, elegancija ir subtiliu glamūru.

 

Apdovanojimuose M.A.M.A. 2018 Neringa pasidabino kiek kitokia suknele nei buvusiose ceremonijose. Anksčiau muzikos prodiuserę išvysdavome vilkinčią ilgas prigludusio silueto suknias, o šį kartą ji pasipuošė XX a. vidurio įkvėpta suknele: liauna akcentuota talija, platėjantis midi ilgio sijonas ir atvira dekoltė. Klasikinė juoda dioriško silueto suknelė išsiskyrė detalėmis: dailia juosta apgaubtais atvirais pečiais ir prigludusiomis rankovėmis-pirštinėmis. Įvaizdį Olga ir Aina papildė elegantiška skrybėlaite ir klasikiniais juodais aukštakulniais. Be jokios abejonės – šį kartą mažiau yra daugiau.

 

Pasak Neringos, Olga ir Aina jau tapo draugėmis, puikiai pažįstančiomis ne tik prodiuserės asmenybę, bet ir stilių. Jau su pirmąja apdovanojimų M.A.M.A. suknele prasidėjo tam tikro stiliaus kryptis, kuri tęsiama ir šiandien. Ši moteriškumą pabrėžianti stilistika – sakytum, N. Zeleniūtės komforto zona. „Vienetinė suknelė – tai ne tik investicija į rūbą, bet ir draugystę. Jos mane puikiai pažįsta, bendrauti ir rasti tinkamiausią sprendimą paprasta, o rezultatas visuomet džiugina“, – apie bendradarbiavimą su Olga ir Aina sako Neringa.

 

Neringai kurtos O. Filatovos-Kontrimienės ir Ainos Zinčiukaitės suknelės M.A.M.A. apdovanojimų ceremonijose  nuo pastarosios iki 2013 metų:

Nuotraukos - DELFI

susiję straipsniai

Rekomenduojame