Moterys

Kokia žinutė buvo užkoduota pastrojo meto Meghan Markle aprangoje?

Netyla kalbos apie netikėtą Sasekso kunigaikštienės Meghan Markle ir princo Harry pasitraukimą iš karališkosios šeimos pareigų ir persikraustymą už Atlanto. Tačiau kai kurie šią žinią įtarė jau seniai.
Reading time 1 minutes
Meghan Markle, © Samir Hussein/WireImage (1,3), Vida Press (2,4) nuotr.

Sasekso kunigaikštienės Meghan Markle stilius dažnai lyginamas su brolienės Kate Middleton, pastebima, kad Kate rengiasi nuosaikiau, kiek senamadiškesniais siluetais, o Meghan demonstruoja įtakingos, savimi pasitikinčios ir veiklios moters įvaizdį. Ypač pastaruoju metu M. Markle garderobe padaugėjo griežtesnio kirpimo paltų, pieštuko silueto sijonų, klasikinių marškinių, plazdančias sukneles pakeitė struktūriškos dalykinio stiliaus. Oficialiomis progomis gražuolė avi tik elegantiškus aukštakulnius itin smailais priekiais, nuo vakarinių batelių iki ilgaaulių.

 

Jau kurį laiką Sasekso kunigaikštienė renkasi smėlio ir rudų atspalvių derinius, ypač pamėgo monochrominius įvaizdžius, kai derinami tų pačių spalvų arba artimų atspalvių drabužiai ir aksesuarai. Pasak mados etiketo žinovų, tokiu pasirinkimu Meghan demonstruoja ramios, savo tikslus žinančios ir linkusios jų siekti „verslo moters“ įvaizdį. Šią žinią apranga M. Markle skleidė ne veltui, mat visai neseniai kartu su sutuoktiniu princu Harry viešai pranešė, jog ketina atsitraukti nuo karališkosios šeimos pareigų ir sieks finansinės nepriklausomybės nebe Didžiojoje Britanijoje, o kitapus Atlanto. Pora teigia, kad ir toliau palaikys karalienę Elizabeth II, derins gyvenimą Jungtinėse Karalystėse ir Šiaurės Amerikoje, išlaikys pagarbą karališkosioms tradicijoms ir rems labdaringus fondus. Kol kas Meghan ir Harry nepasidalino detaliais gyvenimo pokyčių planais, tačiau atvirai pareiškė, kad jų šeimai 2020-ieji bus didelių permainų metai.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame