Juvelyrika ir laikrodžiai

Automatiniai chronografai, užburiantys išskirtinėmis dizaino idėjomis

Naujasis „Audemars Piguet“ modelis traukia žvilgsnius išskirtiniu, o kartu ir santūriu dizainu.
Reading time 2 minutes

Audemars Piguet savo garsųjį laikrodį „Célèbre Royal Oak Offshore“ pavertė trimis automatiniais chronografais, kuriuos papuošė rudų, žalsvų ir mėlynų atspalvių kamufliažiniais raštais.

 

Žengti dar nepramintais takais, pabrėžti asmenybę ir nebijoti naujovių. Ši filosofija „Royal Oak Offshore“ laikrodį lydi nuo pat jo sukūrimo 1993 metais. Didysis šio modelio brolis, aštuntajame dešimtmetyje sukurtas „Royal Oak“, jau anuomet sujaukė nusistovėjusias laikrodžių pasaulio taisykles – masyvus aštuonkampis laikrodžio ciferblato apvadas ir ryžtinga išvaizda net ir šiandien atrodo neįprastai.

„Audemars Piguet“ filisofija - žengti dar nepramintais takais, pabrėžti asmenybę ir nebijoti naujovių.

Nuo pat pradžių „Royal Oak Offshore“ kolekcija sieta su moderniomis medžiagomis ir išskirtinėmis dizaino idėjomis. Naujieji automatiniai kamufliažinio stiliaus chronografai šios tradicijos nė kiek nelaužo. Ciferblato apvadas ir prisukimo karūnėlė pagaminti iš keramikos, ciferblatas papuoštas „Méga Tapisserie“ motyvais, o apyrankės sukurtos iš ypač patvaraus kaučiuko.

Spalvota keramika

Keramika, dar patvaresnė nei plienas, laikrodžių gamybai pradėta naudoti devintajame dešimtmetyje. Ji vertinta už atsparumą braižymuisi, ypač aukštai temperatūrai ir jos svyravimams, taip pat nepavaldumą mados kaitai. Tačiau, kad būtų išgauta spalvota keramika, reikia daugybės tyrimų tinkamiems pigmentams atrasti, negana to, spalvinimo procesas užtrunka ilgai ir reikalauja ypatingo kruopštumo.

 

Mėlynos keramikos laikrodis turi automatinį 3126/3840 kalibrą, jo 44 mm korpusas pagamintas iš nerūdijančiojo plieno. Auksinės „Royal Oak“ rodyklės juda ant ypač gerai matomo mėlyno ciferblato, ant kurio yra ir trys rodžiu dengti maži ekranėliai. Ties trečia valanda esantis ryškus datos langelis pabrėžia drąsų ciferblato dizainą. Kaučiukinė apyrankė su nerūdijančiojo plieno sagtimi marginta laikrodžiui dinamikos suteikiančiais kamufliažiniais raštais.

 

Žalios keramikos modelio korpusas taip pat gaminamas iš nerūdijančiojo plieno, o štai rudos keramikos laikrodis – didžioji Audemars Piguet premjera – didžiuojasi grakščiai ciferblato apvadą įrėminančiu rausvojo aukso korpusu.

1561021535124250 lsaikr
Rudos keramikos laikrodis „Célèbre Royal Oak Offshore“ – didžioji Audemars Piguet premjera – didžiuojasi grakščiai ciferblato apvadą įrėminančiu rausvojo aukso korpusu.
1561021690461137 aaa
„Royal Oak Offshore“: nerūdijančiojo plieno korpusas, 44 mm skersmuo, ciferblato apvadas ir prisukimo karūnėlė iš keramikos, apsauga nuo dulkių iš nerūdijančiojo plieno. Atsparumas vandeniui iki 100 metrų. Automatinis 3126/3840 kalibras, chronografo funkcija, valandų, minučių, sekundžių ir datos rodmenys, mėlynas „Méga Tapisserie“ motyvais puoštas ciferblatas, auksinės rodyklės, kamufliažinė apyrankė iš kaučiuko.

Prekės ženklo „Audemars Piguet“ nuotraukos

Tags

laikrodis
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame