Juvelyrika ir laikrodžiai

Susikurkite savo prabangų „svajonių vaikiną“, kuris visuomet bus šalia

Mados namai „Chanel“ kviečia išmėginti laikrodžių individualizavimą ir susikurti savo svajonių modelį.
Reading time 1 minutes
„BOY ∙ FRIEND“, dygsniuotos odos dirželiai, CHANEL

2015 m. pristatytas laikrodis „BOY ∙ FRIEND“ (liet. vaikinas) atspindi meistrišką gebėjimą į moterų garderobą įtraukti vyršikos aprangos elementus, taip žavėjusius madmuzelę Chanel. Mįslingas laikrodžio pavadinimas išduoda, kad tradicinių klasikinių kodų laukia mažytis sukrėtimas. Tai galimybė individualizuoti naujojo modelio laikrodį pasirinkus jus labiausiai traukiantį dirželį, atspindintį vis kitokią nuotaiką. Galbūt patiks dygsniuota blizgi oda, o galbūt norėsite įvaizdžiui suteikti valiūkiškumo dirželiu iš spalvingo tvido, kuriame įausti žėrintys siūlai? Prabangos gerbėjoms – roplių oda, o norinčioms modernią klasiką atspindinčios estetikos – nuostabios metalinės laikrodžių apyrankės, atkartojančios tvido audinio raštą.

 

1605116202876201 ccc my boyfriend alligator pattern 2048x876
„BOY ∙ FRIEND“, aligatorių odos dirželiai, CHANEL
1605116206622539 ccc my boy friend metal tweed 2048x876
„BOY ∙ FRIEND“, aukso ir plieno apyrankės, CHANEL

Susikurkite savo svajonių „BOY ∙ FRIEND“ išsirinkusi labiausiai patinkantį laikrodžio korpusą ir dirželį. Siūlomi 3 laikordžio dydžiai (mažas, vidutinis ir didelis) ir 5 skirtingi korpusai, nuo minimalistinių iki itin prabangių.

1) rausvojo aukso

2) rausvojo aukso, apjuosto deimantais

3) inkrustuoto deimantais nuo... iki...

4) plieninio

5) plieninio, apjuosto deimantais, su juodu ciferblatu

 

Chanel.com suteikia galimybę išmėginti tobulo laikrodžio paieškas žaismingai - el. svetainėje galite sudėlioti savo laikrodį žingsnelis po žingsnelio. Tereikia sudėliotą derinį patvirtinti, nuskanuoti gautą QR kodą ir pateikti jį parduotuvėje, o jūsų rankose atsidurs tobulasis „BOY ∙ FRIEND“.

1605116211815045 ccc my boy friend tweed fabric 2048x876
„BOY ∙ FRIEND“, tvido dirželiai, CHANEL

CHANEL nuotr.

susiję straipsniai

Rekomenduojame