Papuošalai

Stebinančios meistrystės ir prabangos juvelyrika švenčia 100-mečio gimtadienį

Itališki juvelyrikos namai šimtmetį švenčia siūlydami senoviškų savo dirbinių rinkinį. Tai – stebuklinga elegancijos pamoka.
Reading time 2 minutes
Julien Roux nuotr.

Ištakos

Buccellati – tai ištisi meistrystės dešimtmečiai. Tai ir niekada kompromisams pasiduoti nenorinčios šeimos istorija. 1919 metais šiuos namus įkūrusio Mario Buccellati aistrą paveldėjo jo sūnus Gianmaria, per septyniasdešimt savo karjeros metų pavertęs šį prekės ženklą tikra imperija. Šiandien estetikos renesansui paskirtą dinastiją tęsia Gianmarios sūnus Andrea, dukra Maria Christina ir anūkė Lucrezia. Tiesa, ši meistrystė kruopščiai skaičiuojama: per metus juvelyrikos ženklas pagamina tik 7 tūkst. papuošalų.

Meilė Paryžiui

Ši meilės istorija tarp Prancūzijos sostinės ir milanietiškų mados namų prasidėjo tikrai ne vakar. Gianmaria Buccellati dievino Paryžių, nepaisydamas galingų konkurentų, 1979 metais jis varžytynėse įsigijo pirmąją parduotuvę Vandomo aikštėje. Ir šis ryšys tebesitęsia, tiesa, dabar su naujuoju butiku netoli viešbučio „Costes“ Saint-Honoré gatvėje 239. Naujosios parduotuvės ir prekės ženklo šimtmečio proga šeima pristatė kolekciją „Vintage“ su išskirtiniais sidabro papuošalais.

Kiekvienai kartai

Daugybė Buccellati gerbėjų skubėjo pamatyti šiuos originaliose dėžutėse įpakuotus dirbinius. Brangūs papuošalai tviska kiekvienos kartos skoniu: Gianmaria sukurti dirbiniai dvelkia pertekliumi, Mario dirbinius įkvėpė Liudviko XIV laikai, Andrea būdinga geometrinė stilistika, o viską sujungia nepralenkiamas darbas su žaliavomis, suteikiantis papuošalams nepakartojamo unikalumo. Virtuoziškumas iš mados neišeina.

1566309767589905 1561548796237932 milan 1

Nuotraukoje viršuje: jubiliejinis kaklo vėrinys „100 ans de savoir faire et de création“ iš graviruoto geltonojo aukso, širdies formų akvamarinų, smaragdų ir rubinų. 1992 metais Gianmarios Buccellati sukurtas vienetinis dirbinys parduodamas su sertifikatu ir originaliu eskizu, kolekcija „Vintage“, Buccellati.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame