Juvelyrika ir laikrodžiai

D. Kazėnaitė: besikeičiančiame pasaulyje deimantai simbolizuoja tvarumą

Sakoma, kad deimantai yra geriausi moterų draugai. Tam pritartų ir vizažistė Deimantė Kazėnaitė.
Reading time 4 minutes

Viena žaviausių šalies merginų tapo papuošalų su deimantais „Indivi“ veidu. Fotosesijoje mergina pristato sužadėtuvių žiedus, papuošalus su Taičio perlais. Kolekcijos intriga – pačios D. Kazėnaitės sukurta juvelyrikos kolekcija.

Deimantai – kasdienai

Juvelyrikos studijos „Indivi“ ambasadorė įsitikinusi – šiame skubančiame ir nuolat besikeičiančiame pasaulyje deimantai simbolizuoja ilgalaikiškumą, tvarumą ir pastovumą. „Turiu kelis papuošalus su deimantais, jie man labai svarbūs. Šiuo atveju, svarbiausia kokybė, o ne kiekybė“, – sako D. Kazėnaitė.

 

Ši fotosesija grožio specialistei yra ypatinga. Idėją, kaip turi atrodyti papuošalų su deimantais reklama, sugalvojo pati D. Kazėnaitė. Ją išpildyti padėjo vienas žinomiausių šalies mados fotografų Gediminas Žilinskas.

„Nuotraukų stilius, estetika man yra labai artima ir sava. Norėjau perteikti ne įprastą moterišką eleganciją, kurią dažniausiai matome papuošalų reklamose. Nuotraukose vaizduoju stiprią moterį. Ji spinduliuoja moteriškumą, tačiau turi drąsos pakovoti už save ir savo vertybes“, – apie fotosesijos idėją kalba D. Kazėnaitė.

Ypač dideli ir išraiškingi papuošalai su deimantais D. Kazėnaitei asocijuojasi su vakariniais drabužiais. Fotosesijoje mergina pabandė įnešti šiek tiek puošnumo į kasdienius derinius. Nuotraukoms pasirinkti neiššaukiantys papuošalai puikiai dera prie paprastų, kasdienių drabužių. „Fotosesijoje vilkiu skirtingas baltas palaidines. Norėjau parodyti, kad norint atskleisti deimantų grožį nereikia prabangių drabužių. Daug svarbiau yra nuotaika, charakteris, vidinis šarmas ir mūsų individualumas“, – įsitikinusi D. Kazėnaitė.

Kolekcija – labai asmeniška

D. Kazėnaitė demonstruoja ne tik ilgametę patirtį turinčių „Indivi“ juvelyrų sukurtus papuošalus. Nuotraukose taip pat matomi papuošalai, prie kurių gimimo prisidėjo ir pati D. Kazėnaitė. „Bendradarbiavimas su šia juvelyrikos studija man išliks kaip ypatingas įvykis. Šis prekės ženklas ne tik suteikė galimybę atskleisti jų papuošalų grožį, bet ir leido pačiai kurti, įgyvendinti savo viziją“, – šypsosi mergina.

 

Prie fotosesijoje matomų papuošalų gimimo prisidėjo ir pati D. Kazėnaitė.

D. Kazėnaitė sukūrė idėją septyniems papuošalams iš aukso ir deimantų: kelių rūšių kaklo papuošalai ir auskarai. Visi jie asmeniški, atskleidžiantys D. Kazėnaitės asmenybę, požiūrį į pasaulį. Vienas iš jų yra prie kaklo prigludęs kryželis su nedideliu deimantu, simbolizuojantis tikėjimą.

 

Mergina visada norėjo turėti auskarus, kurie būtų ypač artimi. Taip D. Kazėnaitė sumanė nedidelio dydžio apvalius auskarus su keičiamais pakabukais. Kai kurie iš jų yra papuošti deimantais.

 

„Man visada patiko papuošalai-simboliai. Mano kurtus auskarus galima papuošti mėnulio formos pakabučiu. Iš prigimties esu pelėda, todėl šis simbolis man artimas. Taip pat pasirinkau kriauklės formos pakabutį. Jis man asocijuojasi su atostogomis ir atsipalaidavimu, kai šilta kūnui ir lengva mintims. Labai mėgstu keliauti, todėl ši kriauklė mane nukelia į atostogų prisiminimus“, – pasakoja gražuolė.

D. Kazėnaitės juvelyrika galės džiaugtis moterys, kurios nenori papuošalams išleisti tūkstančių. Papuošalų su deimantais kaina prasideda nuo 130 eurų. Brangiausi kolekcijoje – auskarai „Naktinė pelėda“. Jų kaina – 389 eurai.

 

Juvelyrikos namai itin džiaugiasi bendradarbiavimu su D. Kazėnaite. Kolektyvą sužavėjo ne tik merginos grožis, stiliaus pajautimas, bet ir charakteris, požiūris į gyvenimą. „Deimantės sukurti papuošalai nėra brangūs, tačiau jie labai šiuolaikiški, skoningi ir turintys išliekamąją vertę. Tai puiki dovana gimtadienio, studijų baigimo ar Šv. Kalėdų proga“, – sako juvelyrikos namų „Indivi“ atstovė.

1542873085070616 gzg 4502 31542873085092072 gzg 4580 3
1542873085187583 gzg 4643 21542873094541647 gzg 5091 2
1542873090441488 gzg 4902 1

Gedimino Žilinsko nuotraukos

susiję straipsniai

Rekomenduojame