Juvelyrika ir laikrodžiai

E.Paulė pristatė minimalistinius papuošalus su barokiniais perlais

Moderni miesto moteris vis daugiau įkvėpimo ieško gamtoje – šia mintimi vadovaudamasi dizainerė Erika Paulė kūrė naują ženklo „erikahoc“ papuošalų kolekciją.
Reading time 2 minutes

Pagrindiniu lėtą madą ir minimalizmo estetiką puoselėjančio, ženklo juvelyrinių dirbinių akcentu tapo unikalių formų barokiniai perlai.

 

Kalbėdama apie naujai pristatomus juvelyrikos dizaino objektus, kuriuose dominuoja barokinių perlų motyvas, dizainerė išskiria natūraliai gamtoje susiformuojančių perlų natūralumo bei unikalumo svarbą.

 

„Formuojantis perlui, žmogus nesikiša į šį natūralų gamtos procesą, tad kiekvienas barokinio tipo perlas yra skirtingos formos ir silueto. Man patinka paėmus gamtoje natūraliai gimusį elementą suteikti jam šiuolaikišką estetiką ir paversti jį integruota dizaino objekto dalimi. Kurdama juvelyrikos objektus naudojau ne tik gėlavandenius perlus, bet ir išlietas sidabro detales, atkartojančias barokinio perlo formą“, – pasakoja E. Paulė

Pristatomi juvelyriniai gaminiai dar nauja ženklo kūrybos kryptis, tačiau jie sukurti vadovaujantis „erikahoc“ puoselėjama filosofija ir minimalizmo estetika.

 

„Nors iš pirmo žvilgsnio galėtų atrodyti, kad barokinis perlas yra gan nutolęs nuo minimalizmo stilistikos, naudojant jį kaip pagrindinį akcentą ir kartu atsisakant nereikalingų detalių, jis kuria minimalizmui būdingą estetiką. Juk šios filosofijos neriboja formos, siekiama sukurti neapkrautą dizaino elementą. Kaip ir kurdama bet kurį „erikahoc“ produktą, naudojau tik aukštos kokybės medžiagas ir dizainą pritaikiau moderniai miesto moteriai, kuri vis labiau mėgsta atsigręžti į gamtą ir nešiodama šiuos papuošalus kartu su savimi tarsi turi dalį gamtos“, – teigia dizainerė.

Kurdama dizainerė eksperimentavo su barokinių perlų formomis, masyvumu bei medžiagomis. Kolekcijoje galima išvysti barokinių perlų su balto, geltono aukso detalėmis bei juvelyrikos objektų, kuriuose dominuoja iš sidabro sukurti elementai.

 

1545122058122151 dsc 55891545122060531476 erikahoc stream earrings
1545122067239699 mould necklace1545122071967793 mould pearl

Pagr. nuotraukoje - dizainerė Erika Paulė ( Redos Mickevičiūtės nuotrauka)

Nuotraukos - Vikos Paškelytės

susiję straipsniai

Rekomenduojame