Papuošalai

Kodėl visi kalba apie Lady Gagos vėrinį?

61-osios „Grammy“ apdovanojimų proga Lady Gaga apšvietė savo aprangos raudoną kilimą, sidabro suknelę, įkvėptą 80-ųjų, bet ir jos apykaklę, unikalų kūrinį, kuriam reikia metų.
Reading time 1 minutes
© Steve Granitz/Getty Images

„Grammy“ apdovanojimams papuošti vieną populiariausių pasaulio atlikėjų – Lady Gaga – ėmėsi mados namų „Celine“ dizaineris Hedi Slimane'as. Specialiai šiai dainininkei jis perkūrė vieną savo suknelių, pristatytų „Celine“ 2019 m. pavasario kolekcijoje. Kokteilinė sidabru tviskanti suknelė žvilgsnius traukia dramatiškumu ir skulptūriška klosčių detale, tačiau ant podiumo galėjome ją pamatyti itin trumpą. Kad apdaras tiktų raudonajam kilimui, Hedi suknelei pritaikė ilgą sijoną aukštu skeltuku, taip rūbui suteikdamas elegancijos ir solidumo.

 

Tačiau į akis gerbėjams krito ne tik Lady Gagos vilkėtas rūbas, bet ir veidrodžio šukes primenantis kaklo papuošalas. Visgi tai ne stiklas, o tikrų tikriausi deimantai. Kad šis aksesuaras būtų pagamintas, juvelyrikos namų „Tiffany & Co.“ meistrui prireikė net metų. Preciziškai sudėlioti deimantai imituoja ledo gabalėlius, upės suneštus į vieną vingį. Šis papuošalas iš „Tiffany & Co.“ kasmetinės aukštosios juvelyrikos kolekcijos „Blue Book“, kurios gaminiams naudojami rečiausiai randami ir brangiausi akmenys.

 

Šį kartą unikalią kolekciją, pavadintą „Blue Book: The Four Seasons Of Tiffany“ (liet. Mėlynoji knyga: keturi Tiffany sezonai), sudaro 4 metų laikus atspindinčios dalys: „Pavasaris“, „Vasara“, „Ruduo“ ir „Žiema“. Ledo kristalus primenantis koljė – „Žiemos“ linijos kūrinys iš deimantų (iš viso sudaro daugiau nei 91 karatą) ir platinos. Tai ne tik nenusakoma prabanga, bet ir aukščiausia meistrystė.

1549885026096002 gettyimages 1128885038
© Steve Granitz/Getty Images

susiję straipsniai

Rekomenduojame