Juvelyrika ir laikrodžiai

Moteriškos nepriklausomybės simbolis – „Louis Vuitton“ legenda

Kultinis mados namų „Louis Vuitton“ motyvas atgimsta nuostabų geometrinį žaismą atskleidžiančioje kolekcijoje „B Blossom“.
Reading time 1 minutes
Mados namų „Louis Vuitton“ nuotrauka

Tai tarpinė stotelė tarp šiuolaikinio žiedo-spaudo ir prabangaus talismano.

Legenda

Įdomu, ar 1896 metais savo mados namų emblemai sukurdamas žvaigždę primenantį žiedlapį, Georges’as-Louis Vuittonas numanė, kad sukūrė unikalų simbolį, kuris keliaus ir žemynais, ir dešimtmečiais, nė kiek neprarasdamas savo žavesio? Ko gero, ne. Kaip ir to, kad šis simbolis su kiekvienu sezonu tik dar ryškiau skleisis.

Įkvėpimas

Pačioms ištikimiausioms gerbėjoms skirta kolekcija „B Blossom“ tik dar labiau išryškina ir naujai atskleidžia sferinį spaudą primenantį žiedlapį. Šis spaudas – tarytum moteriškos nepriklausomybės simbolis, kuriame slypi ir talismano galia.

Meistrystė

Septynis baltojo aukso monogramomis puoštus ir briliantais dabintus žiedus galima nešioti po vieną arba derinti kartu. Galima rinktis malachito, onikso, baltojo agato, rausvojo opalo, deimantų, geltonojo ar rausvojo aukso variantus.

 

Ši kolekcija papildyta trimis antspaudo tipo žiedais, tradiciškai inkrustuotais šlifuotais akmenimis arba deimantais. Be kolekcijoje taip pat esančių auskarų, pakabučių ir grandinėlių, dar vienas ryškus jos akcentas – auksinė apyrankė, kurios jausmingus linkius puošia penki deimantais puošti oniksų akmenėliai. Absoliuti nesvarumo būsena.

Tags

lv
moteriškumas
lofficiel
vuitton
louis
apyrankė
papuošalai
žiedas
juvelyrika
auksas
lofficiellithuania
mada

susiję straipsniai

Rekomenduojame