Juvelyrika ir laikrodžiai

Laimingos valandos su „Chopard“

Nors sakoma, kad laimingi valandų neskaičiuoja, šis Chopard kolekcijos „Happy Sport“ laikrodis „Happy Ocean“ reiškia kur kas daugiau. Tai – laimingos jūsų valandos.
Reading time 1 minutes

Deimantai

„Happy Sport“ laikrodžiai visuomet išsiskyrė sportiškumu ir elegantiškumu, stilinga šių elementų derme. Chopard laikrodžiai iš plieno su laisvai ciferblate lyg žuvytėmis vandenyje „plaukiojančiais“ deimantais jau įgijo gerbėjų ir tapo dar stilingesni: „Happy Ocean“ platus 40 mm plieninis korpusas papuoštas dviejų atspalvių – žydros turkio arba aviečių rožinės – laiko atskaitos žiedais. Vidinė laikrodžio korpuso pusė išraižyta bangų motyvais. Ryškiai mėlyna ciferblato spalva vilioja nerti į gelmes.

Vanduo

Laimingiausios dažniausiai būna vasaros ir atostogų akimirkos, tad naujieji ikoniškosios, prieš daugiau kaip 20 metų sukurtos kolekcijos „Happy Sport“ laikrodžiai neatsitiktinai pavadinti „Happy Ocean“: laikrodis tiesiog tobulai pritaikytas atrasti nuotykius virš vandens, vandenyje ir net po vandeniu – šiai substancijai laikrodis atsparus iki 300 metrų gylio (laikrodžiai su briliantais – iki 100 metrų).

Daugiau „Chopard“ laikrodžių iš kolekcijos „Happy Sport“

Gamintojo archyvo nuotr.

susiję straipsniai

Rekomenduojame