Papuošalai

„Grande Lange 1“ - aukščiausio lygio techniškumo ir elegancijos sąjunga

Vokiškieji laikrodžių namai „A. Lange & Söhne“ ketvirtį savo garsiojo laikrodžio amžiaus nusprendė paminėti riboto leidimo naujų proporcijų modeliu.
Reading time 1 minutes
Laikrodis „Grande Lange 1 25th Anniversary“, pilkojo aukso ciferblatas, ranka prisukamas mechanizmas, 72 h galios rezervas, rankomis siūta aligatoriaus odos apyrankė su pilkojo aukso sagtimi, „A. Lange & Söhne“. Gamintojo nuotr.

Įsitaisiusi nedideliame slėnio miestelyje Glashuütte tarp Dresdeno ir Prahos, A. Lange & Söhne gamykla garsina Saksonijos pramonę. 1845 metais įkurta, o dešimtajame dešimtmetyje po Berlyno sienos griūties atgaivinta, ši nuostabi manufaktūra kasmet pagamina keletą tūkstančių aukso ir platinos laikrodžių-apyrankių, dėl kurių kaunasi tikslumo ir vokiško kalibro kokybės apžavėti gerbėjai.

Pokytis

Tikrasis A. Lange & Söhne renesansas prasidėjo 1994-ųjų spalio 24 dieną, kai Walteris Lange’as (įkūrėjo proanūkis) saujelei žinovų pristatė naujausius išskirtinės faktūros modelius. Tarp jų buvo ir „Lange 1“, kaipmat tapęs žvaigžde. Tai buvo ir pirmasis serijinės gamybos laikrodis-apyrankė su dideliu datos langeliu.

Meistrystė

Riboto leidimo 25 egzempliorių modelis „Grande Lange 1“ gaminamas iš pilkojo melsvų atspalvių aukso. Jis tobulai išsaugo pirmtako „Lange 1“ esmę, tačiau išsiskiria naujomis proporcijomis: yra 2,5 milimetro platesnis, plokštesnis, o specialiai pagal užsakymą gaminamas mechanizmas, matomas per perregimą žalio safyro korpusą, leidžia valandų rodyklei, datos langeliui ir galios rezervui harmoningai veikti, bet nenustelbti vienas kito.

susiję straipsniai

Rekomenduojame