Juvelyrika ir laikrodžiai

Legendos jubiliejus, pažymėtas kolekciniais dirbiniais

Švęsdami Koliziejaus įkvėptos kolekcijos dvidešimtmetį, italų juvelyrikos namai „Bulgari“ pristato naują originaliojo iš penkių juostų sukurto žiedo versiją, o prie jo siūlo derinti ir kiek lengvesnę šios kolekcijos apyrankę.
Reading time 1 minutes

Legenda

 Visų didžiųjų juvelyrų pagrindinė užduotis – sukurti papuošalą, kuris pasakotų savo istoriją ir kuriame būtų išgraviruota jo filosofija. Bulgari šią užduotį įveikė 1999 metais, sukūrę žiedą „B.zero1“. Jo aptakiose Koliziejų primenančiose formose telpa romietiško gyvenimo būdo esmė. 

Idėja

 Siekdami sukurti ką nors išskirtinio, bet ir paisyti tradicijų, Bulgari nusprendė pasitelkti legendinį simbolį ir savo meistrų talentą. Panaudojus septintajame dešimtmetyje sukurtą dujinę „Tubogas“ techniką, sukurtos masyvios spiralės su cilindriniu giliu vidumi, taip išgautas charakteringo, stipraus ir jausmingo papuošalo įspūdis. 

Meistrystė

Jubiliejinėje kolekcijoje ilgi auksiniai „B.zero1“ kaspinai sujungia plokščius Bulgari logotipu puoštus žiedus. Šis mados namų logotipas įspaustas ir ant masyvios iš plonyčių persipinančių juostų sukurtos apyrankės. Visų penkių jubiliejinės kolekcijos žiedų viduje išgraviruotas įrašas „XX Anniversary“ primena, kad tai – kolekciniai dirbiniai. 

1557146953569757 1556010169105268 1554392579874553 b.zerol bulgari
Julien Roux nuotrauka

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame