Juvelyrika ir laikrodžiai

„Bulgari“ kūrybos vadovė: šiandien nebemadinga papuošalus demonstruoti specialiai

Luciai Silvestri tebuvo 18 metų, kai pradėjo dirbti „Bulgari“ juvelyrikos namų gemologijos departamente. O nuo 2013 m. ji yra juvelyrikos dirbinių skyriaus vadovė.
Reading time 3 minutes

L’Officiel“: septintojo dešimtmečio papuošalai ir laikai, kai italų kino studija „Cinecittà“ prilygo Holivudui ant Tibro, o atvykus į Romą buvo neįsivaizduojama neužsukti į „Via Condotti“ butiką, kurį Andy Warholas vadino geriausia šiuolaikinio meno galerija pasaulyje... Kas „Bulgari“ papuošalams suteikia tokio daro unikalumo?

 

Lucia Silvestri: Gausa. Spalvotų akmenų deriniai. Ypatingas metalo naudojimas, padedanti akmenism išryškėti dar labiau. Ir, žinoma, prisilietimas!

 

Kuris „Bulgari“ papuošalas jus pačią žavi labiausiai?

 

Platinos, safyrų ir deimantų pakabukas, priklausęs aktorei Elizabeth Taylor. Jis ir šiandien atrodo labai modernus, nors sukurtas 1969 m. Jį įsigijome „Christie’s“ aukcione. Kai paėmiau šį papuošalą į rankas, atrodo, į mane trenkė žaibas – čia inkrustuotas safyras yra neįtikėtinas.

 

Koks jūsų mėgstamiausias akmuo?

 

Safyrai ir smaragdai geriausiai atspindi „Bulgari“ spalvas, bet man patinka visi akmenys, ant darbo stalo jų visad tuiriu daug ir įvairių atspalvių. Šiuos akmenis liesti, į juos žiūrėti ir juos laikyti rankose prilygsta panirimui į energijos vonią, kurią jie kaupė milijonus metų.

 

Kai įsigyjate akmenį, ar jau žinote, kam jį naudosite?

 

Visada. Man labai patinka dėl jų derėtis, tai tikrų tikriausias ritualas, kartais galintis trukti metų metus. 99 proc. atvejų įsigydama akmenis susiduriu su vyrais - Indijoje, Niujorke, Šri Lankoje, Bankoke, Honkonge. Šiuo metu esu nusižiūrėjusi rožiniai oranžinį safyrą, kurio spalva primena lotoso žiedą arba saulėlydį. Jis pagalvėlės formos, elegantiškas, bet sunkus, vientisos spalvos, įdomu tai, kad kokiu kampu bežiūrėtum, matai ugnies liepsnas. Po trejų metų derybų jis vis dar ne mano, nors jau žinau, kam jį panaudočiau.

Man labai patinka dėrėtis dėl brangiųjų akmenų, tai tikrų tikriausias ritualas, kartais galintis trukti metų metus.

Kaip turėtų būti segimi „Bulgari“ papuošalai?

 

Nemanau, kad papuošalai turi būti specialiai demonstruojami, veikiau susipynę su įvaizdžiu. Man pačiai labai patinka puoštis spalvingu papuošalu ir baltais marškiniais su džinsais.

 

Ar pati daug puošiatės?

 

Niekada papuošalų neatsisakau: per karantiną pasipuošdavau net pilateso treniruotėms per „Zoom“, treneris iš manęs juokdavosi...

 

Kuri moteris, jūsų manymu, geba nuostabiai segėti papuošalus?

 

Sharon Stone filme „Kazino”.

 

Kokia „Bulgari“ aukštosios juvelyrikos prasmė?

 

Būti idėjų rezervuaru „normaliems“ papuošalams.

susiję straipsniai

Rekomenduojame