Papuošalai

Papuošalai, trinantys nusistovėjusius kodus, įsitikinimus ir įpročius

„Mad Lords“ toliau kuria perversmą Paryžiaus juvelyrikos pasaulyje, šįkart pristatydami itin aštrią „Mad Blades“ vardu pakrikštytą papuošalų kolekciją.
Reading time 2 minutes
„Mad Lords“ („Mad Blades“) nuotrauka

Tai ir atvira, ir kartu paslaptinga vieta. Pirmiausia, atvira pasauliui. Ir tai liudija čia siūlomi prekės ženklai: prabangiame žėrinčiame sūkuryje susipina Pietų ir Šiaurės Amerikos, o Azija ir Indija savo meistrystę demonstruoja galinga kaklo papuošalų mozaika, žiedais ir ezoteriniais pakabučiais. Ir kartu visa tai – slapta. Saint-Honoré gatvėje esančios parduotuvės vitrina demonstruoja tik keletą dirbinių, o štai parduotuvės viduje jų tikri lobynai. Ši vieta vadinasi Mad Lords.

 

Tai – unikali vieta, primenanti Ali Baba papuošalų slėptuvę, tačiau tokios slėptuvės Paryžiui labai reikėjo. Visus parduodamus dirbinius atrenka parduotuvės įkūrėjai – Caroline ir Serge’as Mulleriai. Abu jie įsitikinę, kad juvelyrika išgyvena perversmų metą: „Ši visata pradeda naują erą. Anksčiau papuošalai buvo priklausymo tam tikrai socialinei klasei simbolis, tačiau simbolinė jų reikšmė keičiasi – dabar papuošalai reiškia priklausymą tam tikrai genčiai, atviresniam, dosnesniam, į kitus orientuotam organizmui“, – teigia Serge’as. „Papuošalai buvo skirti tik turtuoliams. O šiandien jie skirti visiems ir atspindi kultūrinį ir estetinį jų identitetą“, – patikslina Caroline.

 

Siekdami užtvirtinti šį revoliucinį etapą, du juvelyrikos pasaulio maištininkai nusprendė sukurti ir savo kolekciją. Pasirinktas pavadinimas „Mad Blades“ iškalbingas, „mad“ – angl. yra pamišęs, o „blade“ – kirsti skirti ašmenys. Kirsti nusistovėjusius kodus, įsitikinimus ir įpročius. Kūrėjai siūlo patiems susikurti norimą papuošalą: galima rinktis nuo aukso atspalvio iki jo puošybos bei norimų išgraviruoti simbolių.

susiję straipsniai

Rekomenduojame