Juvelyrika ir laikrodžiai

5 šio sezono papuošalų tendencijos, nuo klasikinių iki karališkų

Atnaujinkite savo papuošalų skrynelę!
Reading time 3 minutes

2020-ieji pamažu įsibėgėja, o su pirmaisiais metų mėnesiais mados pasaulis pažeria vis naujų tendencijų. Šį kartą apžvelgiame 5 papuošalų tipus, dėl kurių seilę varvins daugelis mados gerbėjų.

1. Masyvios grandinėlės

Ekstravagantiškos ir traukiančios žvilgsnius, masyvios kaklo grandinės tampa viena didžiausių šių metų pažibų. Tokia grandinėle galite akimirksniu suteikti įvaizdžiui išskirtinumo, o jei segėsite kelias, apranga taps dar išraiškingesnė. Masyviomis grandinėmis drąsiai puoškitės tiek prie dieninių derinių, pavyzdžiui, kašmyro megztinio ir džinsų, tiek prie vakarinių: elegantiškos suknelės, kombinezono ar klasikinio kelnių kostiumo. 

 

2. Karališkas stilius

Ieškokite papuošalų, kurių stilistika alsuoja didybe ir karališkumu. Geltonasis auksas, spalvoti bragieji akmenys, kaldinti baroko stiliaus raitiniai, šiek tiek vintažinės estetikos, dideli auskarai, metalinių grandinėlių diržai... Tokio tipo papuošalus ir aksesuarus derinkite su modernaus stiliaus apranga, taip išvengsite kostiumiško įvaizdžio ir atrodysite šiuolaikiškai.

 

3. Naujieji žiediniai auskarai

Žiedo formos auskarus galime vadinti „fashionistų“ papuošalų dėžutės klasika, jie stilingi, puikiai dera prie skirtingų įvaizdžių, o jei didesni, atrodo itin efektingai. Šį sezoną ieškokite sukto, graviruoto ar dvigubo metalo žiedinių auskarų, populiarūs ir sunerti iš kelių skirtingų dydžių žiedų. Dar viena madinga kryptis - žiedo formos auskarai, primenantys meno dirbinius.

 

4. Kristalų gijos

Nors anksčiau kristalų gijas pristatėme kaip madingą avalynės dekoravimo būdą, dabar ilgi kabantys kristalėliais inkrustuoti auskarai veržiasi į pirmas madingų papuošalų eiles. Šįmet dominuos ekstravagantiški kristalais nusagstyti auskarai, nuo itin ilgų, plačių iki išraitytų įvairiomis formomis.

 

5. Žiedų rinkiniai

Puoštis vienu subtiliu žiedeliu jau nebemadinga, dabar jų turi būti daug, ryškių, dar geriau, jei žiedai bus skirtingi. Drąsiai derinkite žiedus be jokių taisyklių, tačiau kad įvaizdis atrodytų vientisesnis ir ne per daug rėksmingas, išlaikykite pusiausvyrą tarp žiedų gausos, pompastikos ir manikiūro.

 

Tags

lofficiellithuania
papuošalai

susiję straipsniai

Rekomenduojame