Juvelyrika ir laikrodžiai

Prabangusis „Twenty-4“ - moteriškos gracijos ir galybės atgimimas

1999 m. sukurtas „Twenty-4“ sportiškai prabangus modelis kaipmat tapo modernaus moteriško laikrodžio simboliu. Minėdamas dvidešimtąjį jubiliejų, prekės ženklas „Patek Philippe“ pristato naująją legendos versiją.
Reading time 2 minutes
„Patek Philippe“ nuotr.

Rudenį laikrodžių gamintojas Patek Philippe į susitikimą pakvietė mada besidominčius žurnalistus iš viso pasaulio. Jie buvo sukviesti į Milaną, kur pristatyta naujoji moteriškų laikrodžių kolekcija. Šios srities ekspertai neabejojo, kad bus pristatytas naujos kartos „Twenty-4“ modelis, šįmet minintis ir jubiliejų, tad naująjį gaminį kaipmat apgaubė daugybė kalbų ir gandų.

 

Gamintojas paslaptį akylai saugojo, nors viena buvo gana akivaizdu – naujasis laikrodis bus su mechaniniu automatiškai prisukamu mechanizmu. Tačiau, likus kelioms minutėms iki jo pristatymo, niekas neįsivaizdavo, kokia bus naujojo laikrodžio forma. Vidiniame Patek Philippe įmonės kieme specialiai įrengtame šiltnamyje svečiai pagaliau pamatė naujutėlaitį „Twenty-4“ modelį: apskritą grožybę, į priekį varomą mechaniniu automatiškai prisukamu mechanizmu.

Naujas gaminys, dizainas ir nauja širdis

Aktyvios moterys jau ir anksčiau vertino grakščias geometriškas senojo „Twenty-4“ formas, tad dar labiau nudžiugo pamačiusios, kad ir naujasis gaminys išsaugojo tą pačią galingą, nesenstančią ir moteriškumu alsuojančią dvasią. Šiuo modeliu senoji Ženevoje 1839 metais įkurta manufaktūra dar kartą įrodė visą savo galybę.

Naujasis „Twenty-4“, Patek Philippe, gamintojo nuotr.

Prekės ženklo stilistai neslėpė, kad užtruko rinkdamiesi naujojo modelio formas. Galiausiai sprendimai atėjo natūraliai: didžioji dalis laikrodžių yra būtent tokios formos, nes geriausiai atitinka viso pasaulio klientų lūkesčius. Nebuvo sunku pasirinkti ir 36 mm skersmenį, nes būtent tokio dydžio laikrodžius dažniausiai ant savo riešo nori matyti moterys. Toks dydis ciferblatą padaro pakankamai erdvų ir išlaiko grakščią visumą. Dažnai sakoma, kad ciferblatas yra laikrodžio veidas. Naujojo „Twenty-4“ veidas šįkart ir santūrus, ir galingas. Toks ir buvo tikslas – sukurti kuo didesnį vizualinį įspūdį.

Tobula pusiausvyra

Galima rinktis plieninį, auksinį ar inkrustuoto aukso variantus. Penki variantai (iš plieno arba rausvojo aukso) skirti kasdienai. Apskrita 36 mm korpusas puoštas 160 arba 208 deimantais inkrustuotu apvadu. Tad naujosios kartos papuošalas akivaizdžiai peržengia laikrodžio ribas. Šis modelis verčia naują laikrodininkystės pasaulio puslapį. Laiką jame skaičiuoja automatinio kalibro (324 SC) mechanizmas, o iš apačios puošia aukščiausią kokybę garantuojantis Patek Philippe spaudas. Laikrodis, kuriam sunku atsispirti, prilaikomas plieninės, auksinės arba rausvojo aukso 248 deimantais inkrustuotos apyrankės. Panaši puošė ir senąjį modelį, tad apyrankė tapo amžinu šiuos du nuostabius dirbinius jungiančiu tiltu.

1553697651867412 73001200a 0101553697651655587 73001201r 001
Naujasis „Twenty-4“, Patek Philippe, gamintojo nuotr.

Tags

patekphilippe
prabanga
lofficiel
laikrodis
stilius
lofficiellithuania

susiję straipsniai

Rekomenduojame