Papuošalai

Štai, kaip atrodo saldūs laikrodžiai iš pasakų pasaulio

Laikrodžių gamintojas „Richard Mille“ sukūrė neįtikėtiną kolekciją, pavadintą „Bonbons“. Visi jos modeliai suskirstyti į dvi dalis – vaisių ir saldumynų.
Reading time 2 minutes
Skirtingomis spalvomis ir faktūromis iš emalio pagamintos laikrodžio „RM 07-03 Marshmallow“ ciferblato dalys sukuria tikro zefyro įspūdį.

Būtent tokie modeliai perteikia laikrodžių dizainerio Richardo Milleso požiūrį į inovacijas. Idėja sukurti saldumynams skirtą kolekciją kilo iš pomėgio smaližiauti ir elgtis drąsiai. Esame įpratę, kad Richard Mille ženklo gaminiai stebina: nesvarbu, ar kalbėtume apie neprilygstamą estetiką, ar neįtikėtiną funkcionalumą. Kolekcija „Bonbons“ (liet. Saldainiai) kartelę kilsteli dar aukščiau.

 

Žavi ne vien nuostabus dizainas, zefyrų, čiulpinukų ar keksiukų spalvos, bet ir aukščiausia techninė šių laikrodžių meistrystė, nes norint ant laikrodžio ciferblato atkurti saldumynus reikia nepaprasto meninio ir technologinio talento.

 

Spalvos pamažu tampa Richard Mille skiriamuoju ženklu. 2008 metais buvo panaudoti spalvingi brangakmeniai, kurie puošė „RM 018 Tourbillon Boucheron“ ar „RM 007“ modelius. 2013 metais laikrodžių korpusus sudarė spalvotos anglies nanopluoštas, pavyzdžiui, modelio „RM 59-01 Tourbillon Yohan Blake“ žalia ir geltona spalvos priminė Jamaikos vėliavą. Pasitelkus technologiją „Quartz TPT®“, 2015 metais „RM 27-03 Rafael Nadal“ ar „RM 67-02“ modeliai jau galėjo būti beveik visų spalvų. Ką jau kalbėti apie „RM 68-01 Tourbillon Cyril Kongo“, kuris yra tikras spalvų šedevras…

1557936912637480 rm37 01 kiwi front
Richard Mille „RM 37-01 Automatic Kiwi“, kolekcija „Bonbons“, ribota 30 egzempliorių serija: korpuso pagrindas iš žalio TPT® kvarco, vidurinė dalis iš TPT® anglies / TPT® kvarco, ciferblato apvadas iš juodos TPT® anglies, 52,65 x 34,40 mm – automatinis matomas mechanizmas, CRMA 1 kalibras, 28 800 alt / h, 55 valandų galios rezervas – ciferblatas iš „Titalyt®“ technika apdoroto titano. Rankomis piešti ir dažyti saldainiai iš emalio. Kaučiuko apyrankė.

Didieji gardumynai

Richard Mille sustiprinus ryšius su bendrove „North Thin Ply Technology“, atsirado galimybė gaminti vis spalvingesnius laikrodžius. „Naujam atspalviui išgauti reikia ištisų metų darbo“, – aiškina specialistai. Tačiau laikrodžiai čia gaminami ne tik iš inovatyvių medžiagų, bet ir keramikos bei emalio.

 

Pastarųjų mėnesių triūso rezultatas – vyšninė raudona, kivių žalia ir turkio spalvos. Taip pat ir zefyrų atspalvių keramika, panaudota gaminant dvi laikrodžių linijas – „Douceur“ ir „Fruit“, kurias sudaro dešimt modelių, pagamintų po trisdešimt egzempliorių. Pirmojoje linijoje paminėkime „RM 07-03 Automatic Marshmallow“ iš dvispalvės keramikos. Jo ciferblatas pagamintas iš ryškaus emalio, pagal seną technologiją kaitinto 800°C temperatūroje. Kolekcija „Fruit“ išsiskiria ant ciferblato išbarstytais mažais iš titano pagamintais gardumynais, kurių spalvos puikiai kontrastuoja su juodomis „Carbone TPT®“ ir „Quartz TPT®“ medžiagomis. Apetitas tikrai sukyla…

Prekės ženklo nuotraukos

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame