Juvelyrika ir laikrodžiai

Prabangios papuošalų kolekcijos veidu tapo „unibrow“ judėjimo pažiba S.Hadjipanteli

Garsus avalynės ženklas „Roger Vivier“ žengia į juvelyrikos pasaulį.
Reading time 2 minutes

Plaukų aksesuarai, kaklo papuošalai, apyrankės, auskarai – regis, populiariosios „Roger Vivier“ avalynės segės nuo šiol tenkins dar daugiau moterų įgeidžių. Būtent puošniomis segėmis, kuriomis dabinami šių mados namų bateliai, ir garsėja prancūzų ženklas „Roger Vivier“, įkvėpimo besisemiantis iš Versalio sodų prabangos ir gausybės.

 

Sagtis „The Broche“, sukurta meno vadovo Gherardo Felloni jo debiutinei kolekcijai, greitai tapo viena mėgstamiausių įvaizdžio detalių tarp garsenybių, tokių kaip Anne Hathaway, Jennifer Garner, Nicole Kidman, Kate Hudson, Jennifer Lawrence ir kitų. Artėjant žiemos šventėms, Gherardo nusprendė šią sagtį pritaikyti papuošalams – iš skirtingų kristalų formų sudėlioti stačiakampiai dabar puoš ne tik avalynę, bet ir rankas, plaukus ar dekoltė. Naujoje „Broche Vivier“ kolekcijoje išvysite ir raudono aksomo juostele tvirtinamą kristalų apyrankę, kurios viduryje spindi nuostabus vyšnių raudonio kristalas. Vienas įspūdingiausių kolekcijos aksesuarų – kristalais inkrustuotais gėlių žiedais puošta tiara, bet kurią paversianti vakaro karaliene.

 

Naujosios kolekcijos veidu tapo išskirtinės išvaizdos modelis Sophia Hadjipanteli. Ši šviesiaplaukė išgarsėjo itin vešliais, vienas su kitu suaugusiais antakiais. Instagrame ji populiariną judėjimą „unibrow“, kuriuo siekiama ne išpešioti ir koreguoti antakius, o didžiuotis tokiais, kokie buvo duoti gamtos. Apie Sophią dizaineris Gherardo Felloni sako: „Pastebėjau ją instagrame, akimirksniu buvau sužavėtas jos unikalaus grožio. Sophios veidas yra nuostabus ir ji puikiai atspindi šių dienų aktualiją išsiskirti iš minios, tačiau išlikti savimi ir akcentuoti savo unikalumą.“

susiję straipsniai

Rekomenduojame