Juvelyrika ir laikrodžiai

„Audemars Piguet Royal Oak“ - laikrodis, pasaulyje sulaukęs netikėtos sėkmės

Tai – naujiena, apie kurią šįmet kalba visi. Ji pažadina aistras ir nepalieka abejingų. Šis puikus laikrodis turi viską, kas padėtų tapti legenda.
Reading time 1 minutes
Julien Roux nuotr.

Legenda

Taisyklės tam ir sukurtos, kad būtų sulaužytos. Ir šią išmintį geriau už visus perprato Audemars Piguet manufaktūra, dar 1972 metais atrėmusi kritikos laviną už sportišką medžio vardu pavadintą plieninį laikrodį, kurio korpuso forma priminė iliuminatorių. Kritikai sakė, kad šis modelis neištemps nė metų. Tačiau pardavimo rodikliai rodo priešingai ir ši tendencija turėtų tęstis dar ne vieną dešimtmetį. Tas laikrodis, sukėlęs kalbų audras, – „Royal Oak“.

Iššūkis

Atsižvelgdamas į šio laikrodžių ženklo prigimtį, François-Henry Bennahmias ir vėl nepabijojo šveicariškos manufaktūros stumtelėti iš komforto zonos. Jis panoro sukurti estetišką, dirbtiniams standartams nepasiduodantį, ilgaamžį ir unikaliomis detalėmis pagražintą laikrodį. Tokiu tapo apgaulingos klasikinės išvaizdos Audemars Piguet modelis „Code 11.59“.

Geometrija

Reikėtų ištisų puslapių, jei norėtume išvardyti visą techninę pažangą, kuri pasiekta kuriant šią kolekciją. Stilistinį išskirtinumą Audemars Piguet sudėliojo subtilia geometrija, kuri sujungia apskritą ciferblato apvadą ir aštuonkampį korpusą, grakščiai lenktą stiklą, neįtikėtino gilumo ir grakštumo paviršių. O šeši naujos kartos kalibrai dar kartą įrodo, kad šis prekės ženklas turi tik vieną tikslą – užkariauti kūrybines ir technines viršūnes.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame