Juvelyrika ir laikrodžiai

Papuošalai-talismanai, saugantys brangiausius prisiminimus ir brangiuosius akmenis

Lobių skrynelės ir papuošalų dėžutės sąjunga – naujojoje „Aurélie Bidermann“ kolekcijoje išaukštinami brangakmeniais ir laimę nešančiais akmenimis užpildyti medalionai.
Reading time 1 minutes
Auelie Bidermann nuotr.

Garsenybės, prisipažinusios meilę juvelyrės Aurélie Bidermann papuošalams, yra išskirtinės. Tai ne įvertintos mūzos ar garsios nuomonės formuotojos, tai – asmenybės. Galima ir kitaip pasakyti – tikri temperamentai. Temperamentai, išsiskiriantys stipriu charakteriu, turtingu vidumi ir išskirtine pasaulėžiūra. Šios moterys pačios renkasi, ką dėvėti, ir nesileidžia vedžiojamos nei vienadienių tendencijų, nei visuotinai priimtinų normų.

 

Būkime tikslūs, kalbame ne vien apie papuošalus, kalbame apie juvelyriką. Nors kurti talismanus A. Bidermann pradėjo labai jauna, būtent jos darbai su akmenimis atskleidė visą juvelyrės talentą. Talentą, kuris skleidėsi per gemologijos studijas Antverpene, vėliau – Paryžiuje, tačiau niekada nepasidavė klasikiniams apibrėžimams.

 

Kūrėja nuotaikingai derina brangakmenius ir ne tokius vertingus akmenis, leidžia sau naudoti netikėtas medžiagas, pavyzdžiui, medvilnę, medį ar stiklą. Ir visa tai sudėta į kolekciją „Chivor“, kurioje telpa viskas, dėl ko pamišusi pati A. Bidermann. Kolekcijoje rasite seriją talismanus primenančių pakabučių su safyro stikliukais tarp dviejų apskritimų. Šiuose medalionuose žėri įvairiausių dydžių akmenėliai, judantys su kiekvienu jūsų judesiu.

 

Tai delikačiai paryžietiška, subtiliai ezoterinė, žavingai vaikiška kolekcija. Tarsi lobių skrynelė ar mamos papuošalų dėžutė, kurią taip mielai nagrinėja mažos mergaitės. Šie papuošalai, regis, slepia trapius prisiminimų lašelius ir neapčiuopiamą laimingos ateities atspindį.

susiję straipsniai

Rekomenduojame