Juvelyrika ir laikrodžiai

Brangiausias advento kalendorius - už 120 tūkst. eurų kasdien po deimantą

Kuri moteris nesvajotų apie išskirtinį advento kalendorių, kuriame kasdien rastumėte po nuostabią „Tiffany & Co.“ dovaną?
Reading time 1 minutes

Juvelyrikos namai Tiffany & Co. šįmet pristato kol kas brangiausią advento kalendorių, kainuojantį apytikriai 120 tūkstančių eurų. Tai ypač prabangus pirkinys, slepiantis ne ką kita, o 24 nuostabiuosius gaminius, kai kuriuos jų - su deimantais.

 

Veikiausiai ne vienam kyla klausimas, kodėl ši Kalėdų laukimo dovana yra taip brangiai įkainota? Kalendoriuje rasite nerūdijančio plieno laikrodį, inkrustuotą deimantais, sidabrinį puodelį, deimantų ir tanzanitų auskarus, Tiffany & Co. kvepalus ir dar ne vieną prašmatnų juvelyrinį gaminį. Tiesa, ne kiekvienas norintysis galės įsigyti šį kalendorių, mat jų pagaminta tik keturi vienetai.

 

„Artėjant švenčių sezonui norėjome nustebinti savo klientus visiškai nauju būdu – suteikti džiaugsmo ir pristatyti jiems nuostabiausius mūsų gaminius, kuriuos galite rasti tik Tiffany“, - sako Tiffany & Co. kūrybos vadovas Reedas Krakoffas.

 

Ką gi, regis kompanija šia nauja idėja tikrai pradžiugins keturias laimingąsias. Žvilgtelėkite, ką rasite prabangiąjame kalendoriuje:

/

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame