Juvelyrika ir laikrodžiai

Trys rudens papuošalai, kuriuos verta įsigyti

Papuošalų tendencijose šį rudenį dominuoja žvilgus metalas, masyvumas ir įspūdis.
Reading time 2 minutes

Masyvios kaklo grandinės

Neseniai prie mados namų „Chloe“ prisijungusi dizainerė Natacha Ramsay-Levi, pristačiusi savo pirmąją 2018-2019 m. rudens ir žiemos kolekciją, jau atsidūrė tendencijų kryptis nurodančių kūrėjų gretose. Visas dėmesys – „Chloe“ modelius puošusioms masyvioms metalo grandinėms. Laisvai kabančios po vieną tarsi heraldiniai medalionai ar apsuktos aplink kaklą kelis kartus – masyvios grandinės netrukus užkariaus ir mūsų aksesuarų dėžutes. Tokias grandines apsukti galima ne tik aplink kaklą, bet ir riešą, didelės metalinių grandinių apyrankės – irgi viena tendencijų.

9-ojo dešimtmečio auskarai

Vintažinis stilius veržiasi ir į rūbų tendencijas, ir į aksesuarų. 9-asis dešimtmetis drąsiai įsirango papuošalų stalčiuje – svarbiausiais jo gyventojais tampa ryškūs ir itin dideli 80-ųjų auskarai. Blizgesio ir plastiko dermė, žėrintys kristalai, aukso žvilgesys, perlai ir šiek tiek kičo – kuo auskarai išraiškingesni, tuo geriau. 9-ajam dešimtmečiui būdingus auskarus rudens kolekcijose pristatė ir įtakingi mados namai: „Saint Laurent“, „Isabel Marant“, „Christopher Kane“.

Juvelyrika iš gelmių lobyno

Vasarą iš kriauklių gaminti papuošalai ir aksesuarai buvo matyti visur: madinguose kurortuose, gatvėje, garsenybių renginiuose ir, žinoma, socialiniuose tinkluose. Nors už lango ruduo, kriauklelės, jūrų žvaigždės ir kiti vandenynų lobiai nesitraukia – jais dabinti papuošalai vis dar išlieka karšta tendencija. Dizainerė, kurios kūryba verta pasidomėti šios tendencijos gerbėjams, - Rebecca de Ravenel.

Pagr. nuotrauka - mados namų „Chloe“ archyvas, www.chloe.com

susiję straipsniai

Rekomenduojame