Papuošalai

Aukštosios mados įkvėptas laikrodis, skirtas tik moterims

Aukštosios mados įkvėpta naujoji kolekcija skirta tik moterims ir subtiliai išaukština seniausio pasaulyje laikrodžių gamintojo paveldą bei profesionalumą.
Reading time 1 minutes
„Vacheron Constantin“ nuotr.

Legenda

Vacheron Constantin užima atskirą vietą laikrodžių gebėjų širdyje. 265 metai nepertraukiamo darbo šį gamintoją pavertė ilgiausiai veikiančia laikrodžių gamykla pasaulyje. O prie šio statuso prisideda ir aukščiausio lygio meistriškumas, gebantis įveikti net įmantriausias užduotis, bei stilistinis išskirtinumas, garsėjantis elegancija ir maloniu santūrumu.

Įkvėpimas

Susitikus aukšto lygio laikrodžių meistrams ir aukštajai madai, buvo sukurtas naujo modelio laikrodis „Égérie“, neleidžiantis nė kiek suabejoti jo gamintojo gebėjimais ir vertybėmis. Rafinuotą kolekciją sudaro trys modeliai: automatinis, su mėnulio fazėmis ir su mėnulio fazėmis bei deimantais. Šiuose modeliuose žaismin - gai naudojamos tekstūros, reljefai, supintos formos ir klostuoti motyvai priverčia galvoti, kad žvelgi į prabangų audinį.

Meistrystė

Tarp pačių įmantriausių šio laikrodžio dalių galima įvardyti ciferblatą: nuostabaus sidabrinio opalo apskritime susijungia du identiški ratai. Visa tai buvo sukurta giljošo ateljė, panaudojus nuo 1904 metų naudojamą mašiną. Korpusą juosia moteriškumą paryškinanti deimantų aureolė. Priklausomai nuo modelio, laikrodžio karūnėlė gali būti iš mėnulio akmens ar deimanto.

1591770639073554 unnamed

Automatinis laikrodis „Égérie“ iš plieno, Vacheron Constantin.

„Vacheron Constantin“ nuotr.

susiję straipsniai

Rekomenduojame