Pirkiniai

Grįžta prabangusis aksomas, ką verta įsigyti

Aksomas pavergia prašmatniu žvilgesiu, gebėjimu spalvoms suteikti gylio, o rūbams prabangos. Net kukli uždara iš aksomo siūta suknelė atrodo prašmatniai.
Reading time 1 minutes

Dar vienas sezonas ir dar vienas aksomo protrūkis. Mados pasaulis vėl atsigręžia į karališku vadinamą audeklą, ant 2018 m. rudens podiumų knibžda aksominių suknelių, apsiaustų ir sijonų. Pastaraisiais metais aksomą iš naujo atrandame taip dažnai, kad būtų galima ginčytis – tai sezono tendencija ar tiesiog kasmetinė kryptis, kaip, pavyzdžiui, rudeniniai languoti audiniai.

Aksomas pavergia prašmatniu žvilgesiu, gebėjimu spalvoms suteikti gylio, o rūbams prabangos. Net kukli uždara iš aksomo siūta suknelė atrodo prašmatniai. Šįmet naujas aksomines vizijas pristatė mados šaukliai „Balenciaga“, „Prabal Gurung“, „Saint Laurent“, „Jeremy Scott“, „Alexander Wang“, „Oscar de la Renta“, „Dennis Basso“ ir „Brock Collection“. Prognozuojama, kad ypač populiarūs šį sezoną bus vakariniai aksomo rūbai – žemę šluojančios suknios ir kostiumai.

 

Nors skaičiuojama, kad praėjusiais metais mados namai susižėrė daugiau pelno ne iš aksominių drabužių, o aksesuarų sektoriaus (rankinių, batelių), šįmet pastarųjų kolekcijose nebuvo daug. Tiems, kurie nori nevienadienių investicijų, verta atkreipti dėmesį į klasikinius aksominius švarkus, elegantiškas vienspalves sukneles, plačias maksi ilgio kelnes ir prigludusias palaidines aukštu kaklu.

Pagr. nuotrauka: apsiaustas BOTTEGA VENETA, aulinukai UNRAVEL PROJECT, švarkas SAINT LAURENT, segė ETRO, suknelė ir rankinė GUCCI, kepurė EUGENIA KIM, suknelė MARCHESA, šlepetės SANAYI 313, rankinė MARK CROSS (net-a-porter.com)

susiję straipsniai

Rekomenduojame