Pirkiniai

10 stiliaus būtinybių atostogoms pagal dizainerį M. Korsą

Mados namų „Michael Kors“ 2019 m. pavasario ir vasaros kolekcija kviečia gyventi atostogų ritmu, o pats dizaineris ragina nepamiršti svarbiausių poilsinės kelionės rūbų ir aksesuarų.
Reading time 2 minutes
Mados namų „Michael Kors“ ir Vida Press nuotraukos

„Michael Kors“ šio pavasario ir vasaros kolekcija užburia intensyviais raštais, nuo raibuliuojančių gėlių, languotų, dryžuotų audinių iki spalvingų zebrų dryžių. Tačiau kolekcijos pažiba tapo bendras darbas su australų menininke Christina Zimpel. Antrajai bendrai kolekcijai su garsiu menininku M. Korsas pasirinko optimistinę ir saulėtą Ch. Zimpel visatą. Rezultatas? Itin spalvingos rankinės, šią vasarą padėsiančios atitrūkti nuo kasdienybės. „Išsivežk mane!“ – tai buvo vienintelis populiaraus amerikiečių dizainerio prašymas menininkei Ch. Zimpel, su kuria jis nusprendė bendradarbiauti kurdamas 2019 metų pavasario ir vasaros kolekciją. Pirmoji tokio bendradarbiavimo patirtis M. Korsui buvo praėjusios žiemos kolekcija su iliustratoriumi Davidu Downtonu.

 

Prie naujosios pavasario ir vasaros kolekcijos prisidėjusi Ch. Zimpel sukūrė ir Niujorke vykusio mados šou dekoracijas, kurias įkvėpė dažnos jos ir M. Korso atostogų kryptys. Kelionėmis į šiltuosius kraštus alsuojančia kolekcija dailininkė bei dizaineris kvietė žiūrovus ištrūkti iš miesto ir nuvežė juos į neatrastą rojaus krantą. Naiviuose dailininkės paveikslėliuose perteikti M. Korso itin pamėgtos Kaprio salos ir Maljorkos vaizdai. Piešiniuose vyrauja augalija ir vandenynas.

1557141764724550 o1557141764742974 oo
Ch. Zimpel iliustracijos, mados namų „Michael Kors“ nuotr.
1557144418397752 6594e726 55e4 46a9 840d 405a1c11ce41
Ch. Zimpel iliustracija puošta „Michael Kors“ rankinė iš 2019 m. pavasario ir vasaros kolekcijos, mados namų „Michael Kors“ nuotr.

Henrio Matisse’o paprastų linijų įkvėpta menininkė kadaise dirbo mados žurnalų kūrybos vadove, o dabar gali didžiuotis ir darbais su kitais menininkais: tapytoju Philipu Gustonu, fotografais Diane Arbus, Irvingu Pennu ir Jacques’u-Henri Lartigue’u. 

O ką gi dizaineris M. Korsas siūlo įsidėti į atostogų lagaminą? Jeigu keliaujate ten, kur mėgsta ir pats Michaelas – saulėtą Maljorkos ar Kaprio salą, nepamirškite šių dešimties daiktų:

Tags

mada
stilius
tendencijos
lofficiellithuania
lofficiel
suknelė

susiję straipsniai

Rekomenduojame