Pirkiniai

Efektingi žvilgūs aulinukai kasdienai ir pasipuošti

Netrukus pirmuosius žingsnius žengsiančio žiemos sezono mada spindės nuo-iki: kokteilinės suknelės, kostiumai, sijonai, avalynė, rankinės, masyvūs papuošalai – blizgės viskas.
Reading time 1 minutes

Blizgesio formos šįmet įvairios, tai ne tik viena populiariausių švenčių laikotarpio puošmenų – blizgantys žvyneliai, bet ir ne pirmą sezoną madingi metalizuoti paviršiai, žvilgus sidabro, aukso ar vario spalvų satinas ir šilkas, plastiko elementai, iš liurekso siūlų megzti rūbai ir avalynė bei į madą grįžę spalvas keičiantys holograminiai paviršiai.

 

2018-2019 m. rudens ir žiemos kolekcijose blizgiausias kolekcijas pristatė mados namai „Balmain“, „Dolce & Gabbana“, „Maison Margiela“, „Sies Marjan“, „Richard Quinn“, „Paco Rabanne“ ir kiti mados grandai.

Mados pasaulis šįmet blizgėti ragina ne vien vakarėliuose – kasdieniai žvilgantys rūbai ir detalės atrodys ne mažiau stilingai nei šventinė apranga. Šį kartą atnaujinkite šaltojo sezono avalynės kolekciją, parduotuvėse jau rasite spindinčių aulinukų, kurie papuoš jaukius žiemiškus derinius.

Pirkiniai

susiję straipsniai

Rekomenduojame