Pirkiniai

Bradiganai – tendencija, netikėtai išpopuliarėjusi tarp garsenybių

Viena ryškiausių sezono tendencijų – megzti drabužiai, tačiau kas galėjo pagalvoti, kad „top“ pirkiniu taps megztos braletės?
Reading time 1 minutes
Net-a-porter.com ir @ariviere / Instagram nuotr.

Dar praėjusiais metais aktorė Katie Holmes Niujorke buvo pastebėta vilkinti neįprastą megztos liemenėlės ir kardigano derinį. Toks megztas duetas kaipmat buvo šmaikščiai pakrikštytas bradiganu (į vieną žodį sujungti braletės ir kardigano trumpiniai). Pasirodę prieš metus, bradiganai pagaliau buvo pastebėti fašionistų ir tapo populiaria 2020 m. rudens tendencija. Katie vilkėtas duetas – mados ženklo „Khaite“ kūrinys, šis garsėja stilingais kasdieniais drabužiais. Jų bradiganus mielai vilki ne tik instagramo madistės, bet ir garsenybės, pavyzdžiui, Rihanna. Populiarioji braletė „Eda“ kainuoja 490 Eur, o megztinis „Scarlet“ - 1520 Eur, abu drabužiai megzti iš prabangaus mongoliško kašmyro.

Šį rudenį bradiganą apsirengė kita garsenybė – modelies Hailey Bieber, ji išsirinko savo mėgstamų prancūzų mados namų „Jacquemus“ megztą liemenėlę ir trumpintą kardiganą. Mažulytį kardiganą („Alzou“) ir liemenėlę („Valensole“) Hailey, kaip ir Kate, derino su prigludusiais mėlynais džinsais ir minimalistiniais aukso spalvos papuošalais.

Megztų bralečių ir didesnių ar mažesnių kardiganų ansamblius siūlo ir kiti mados ženklai – nuo „A.L.C.“ (jų gaminius yapč pamėgusios instagramo fašionistos), „Calle Del Mar“, „Leset“ iki „Fendi“. Madingi ne tik bradiganai, bet ir megztos braletės, kurios ne mažiau stilingai atrodo vilkimos po klasikiniais kostiuminiais arba odiniais švarkais, džinsiniais švarkeliais ir baikerių striukėmis.

Pirkiniai:

susiję straipsniai

Rekomenduojame