Pirkiniai

Braletės dieną - 5 būdai, kaip pažaboti šią gundančią tendenciją

Ne pirmą kartą liemenėlės ir braletės užima palaidinių vietą. Tačiau ši tendencija ne tokia ir paprasta – įvaizdis gali atrodyti ir elegantiškai, gundančiai, ir neskoningai ar net vulgariai. Kaip neprašauti pro šalį?
Reading time 2 minutes
Revistalofficiel.com.br nuotr.

Liemenėlės vietoje palaidinių - jau ne pirmus metus mados pasaulyje pasirodanti tendencija. Tačiau šįmet ji plečia ribas, dabar drąsiai galite nebeslėpti nei paprastų ar sportinių liemenėlių, nei bralečių ar korsetų. Tiesa, riba tarp gundančios elegancijos ir vulgarumo gana slidi, tad siūlome kelis variantus, kaip stilingai paversti liemenėlę dienos drabužiu.

 

1. Atkreipkite dėmesį į nėrinių braletes, jas ypač madinga vilkėti po atsegtais klasikiniais švarkais. Atrodysite elegantiškiau, jei braletės spalva atitiks švarko, pavyzdžiui, juoda braletė ir juodas švarkas ar priešingai - abu balti. Neretai garsenybės renginiuose vietoje kokteilinių suknelių renkasi vilkėti braletę ir klasikinį kelnių kostiumą.

2. Dar viena variantas - liemenėlės ir kelnių arba sijono ansamblis. Čia tiks ir mažutės braletės, ir sportinės liemenėlės. Itin populiarus vasaros derinys - sportinė liemenėlė ir dviratininkų šortai.

3. Stileivos vis dažniau demosntruoja ir atsainiai romantišką įvaizdį, liemenėlę vilki po atsegtais klasikiniais baltais marškiniais arba pižamą primenančiais šilkiniais, satino. Kad jaustumėtės jaukiau, marškinius ar šilkinę palaidinę galite susegti apačioje ir sukišti už kelnių ar sijono juosmens, tuomet liemenėlės matysis tik priekis, taip pat paslėpsite ir pilvo zoną.

4. Praėjusiais metais išpopuliarėjo sportinių marškinėlių ir ant jų segimo korseto derinys. Šįmet tokį pamirškite, korsetą vilkėkite be jokių jį dengiančių drabužių. Laisvesniam įvaizdžiui - korsetais ir džinsai (ypač vintažinio stiliaus), kai norisi pasipuošti - korsetas ir pieštuko silueto sijonas ar klasikinės kostiuminės kelnės. Venkite korsetų, kurie akivaizdžiai primena miegamojo drabužėlį, rinkitės minimalistinio dizaino arba tarsi suknelių korsažus.

 

Štai keli variantai, ko ieškoti parduotuvėse:

1. Juodi nėriniai

2. Ansamblis

3. Balta

4. Liemenėlė ir marškiniai

5. Korsetas

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame