Pirkiniai

Geidžiamiausios naujo sezono „Bottega Veneta“ rankinės ir bateliai

Šiandien vienas ryškiausių ženklų aksesuarų pasaulyje - „Bottega Veneta“. Kokių naujovių jie siūlo šį pavasario sezoną?
Reading time 2 minutes

Iš pradžių fashionistas pavergė „Bottega Veneta“ pintų odos juostų rankinės „Cassette“, dygsniuotos odos bateliai ir basutės kvadratiniais priekiais, paskui prisidėjo „pūstos“ rauktos odos delninės „The Pouch“, pinti krepšiai „BV Jodie“ ir „BV Twist“. Tačiau šie italų mados namai nesustoja ir toliau tobulina populiariuosius savo aksesuarus, tad kokius naujus dizaino sprendimus „Bottega Veneta“ kūrybos vadovas Danielis Lee pritaikė šį pavasarį? Pristatome tris rankines ir batelius, kurie jau šiandien tituluojami geidžiamiausiais.

„The Chain Pouch“

Populiarioji rauktos odos rankinė „The Pouch“ šiek tiek pakeitė siluetą – vietoje trapecijos Danielis Lee pasiūlė stačiakampio versiją. Taip pat prie delninės pritvirtino masyvios grandinės rankeną, todėl dabar modelį „The Chain Pouch“ patogu užsimesti ir ant peties. Tiems, kurie pirmenybę teikia klasikai, „Bottega Veneta“ siūlo žemės atspalvių delnines, o norintiems išsiskirti – margintą zebrų kailio raštu ar ugninės oranžinės spalvos.

„BV Curve“

Basučių gretos pasipildė modeliu „BV Curve“. Tai įsispiriamos aukštakulnės basutės dviem persuktomis austos odos juostomis. Šiems bateliams oda yra pinama rankomis, o kad avėti juos būtų patogiau, basutės paminkštintos perdirbto kašmyro vidpadžiais. „Bottega Veneta“ šį sezoną siūlo ne tik neutralių spalvų, bet ir ryškiaspalvius modelius: turkio mėlynus, violetinius, oranžinius.

„Arco Slouch“

Išankstinėje 2019 m. rudens kolekcijoje pristatyta rankinė „Acro“ šįkart pasiūta iš minkštos odos, todėl pavadinta „Arco Slouch“. Tačiau išlaikytas šią rankinę išpopuliarinęs XXL dydis ir „unisex“ stilius. Rankinei pritaikytos dar ilgesnės lanko formos rankenos, tad ją patogu nešti ne tik ant peties, bet ir užsikabinti skersai kūno. Naujoje pavasario kolekcijoje siūlomi trys „Arco Slouch“ dydžiai: mažas, vidutinis ir XXL.

„BV Jodie“

Kitas populiarus „Bottega Veneta“ modelis – pintos odos rankinė „BV Jodie“ – gerokai padidėjo, dabar siūlomas itin talpus krepšys, kurį galima išsirinkti iš keturių spalvų: sojų pupelių geltonio, kūno spalvos, tamsiai rudą ir juodą. Kaip ir kiti pavasario kolekcijos modeliai, „BV Jodie“ papuošta persuktos odos mazgu.

1583159492045215 4

susiję straipsniai

Rekomenduojame