Pirkiniai

Pamirškite „Bottega Veneta“ pintos odos basutes, atkeliauja nauja avalynės žvaigždė

Mados namai „Bottega Veneta“ turi naują avalynės pažibą, kuriai prognozuojama populiariųjų jų basučių „BV Curve“ ir „BV Lido“ sėkmė.
Reading time 2 minutes
@leoniehanne, @gittabanko / Instagram nuotr.

Keičiantis sezonams keičiasi ir sezonų hitai, nauji aksesuarai užkariauja mados padanges pamažu išstumdami buvusius favoritus. Šią vasarą daugybė fašionistų susižavėjo mados namų „Bottega Veneta“ sukurtomis basutėmis, populiariausiais tapo modeliai „BV Curve“, „BV Lido“ ir „Stretch“. Šie trys basučių modeliai pavergė stilingąsias griežtais kvadratiniais priekiais ir minimalistiniu dizainu.

 

Įsispiriamų „BV Curve“ batelių akcentas – persuktos pintos ir minkštintos odos juostos, „BV Lido“ sandalai taip pat pasiūti iš pintos odos detalių, mados naujienų medžiotojas pavergė itin plati šių basučių spalvinė skalė, o bateliai „Stretch“ ne vieną sužavėjo subtilumu – pėdas prilaiko plonyčiai dirželiai, keli ties pėdos priekiu ir vienas, segamas aplink čiurną.

Artėjant rudeniui basutės pamažu trauksis iš mūsų garderobo ir užleis vietą uždaresniems bateliams. Jau dabar „Instagram“ stilingąsias vis dažniau galima pastebėti demonstruojančias nebe populiarias „Bottega Veneta“ basutes, o kitą šių mados namų batelių modelį. Tai aukštakulniai „BV Point“, išsiskiriantys suktomis tarsi lamdytos odos juostomis ir smailu priekiu. 

Galima rinktis baltus, juodus, tamsiai rudus, žydrus arba raudonus batelius, jie pasiūti iš žvilgios ir minkštos Nappa odos, BV siūlo ir šio modelio versiją beveik plokščiu padu. Dizainerio Danielio Lee sukurti bateliai „BV Point“ buvo pristatyti „Bottega Veneta“ 2020 m. rudens prekolekcijoje, čia juos pasiūlyta avėti su plačiomis kelnėmis, kombinezonais ir klasikiniais kelnių kostiumais. Oficialioje BV el. parduotuvėje „BV Point“ aukštakulniai kainuoja 890 eurų.

/

BOTTEGA VENETA 2020 m. rudens prekolekcija, mados namų nuotr.

susiję straipsniai

Rekomenduojame