Pirkiniai

Būtina šiuolaikinio įvaizdžio detalė – rankinė kasdieniam mūsų palydovui

Šiandien išmanieji telefonai privalo turėti šiokį tokį rūbelį - ne tik dėl saugumo, bet ir mados užgaidų.
Reading time 3 minutes
Mados namų „Alexander McQueen“ nuotr.

Ar būtumėte kada pagalvoję, kad į tendencijų gretas tarp drabužių, aksesuarų, papuošalų ir grožio kategorijų įsispraus technologijų pasaulis. Šiandien garsiausi mados namai, nuo Gucci, Fendi, Burberry, Saint Laurent iki Vetements kuria ne vien įprastus aksesuarus, bet ir skirtus įvairioms technologijoms, pavyzdžiui, rankines nešiojamiems ir planšetiniams kompiuteriams, dėklus ausinėms ir, žinoma, išmaniesiems telefonams. Pastarieji ir tapo sėkmingiausiu ne vieno dizainerio taikiniu.

 

Stilingo rūbo tokiam aksesuarui nori daugelis, juk telefonas visuomet yra greta mūsų - juo bendraujame, fotografuojame, filmuojame. Taip pat telefonų dėklai dažnai matomi prieš veidrodį daromose asmenukėse (tai puiki galimybė pasireklamuoti prekių ženklams), o dar smagiau, kai tas dėklas yra stilingas ir gali tapti įvaizdį papildančia detale.

Kokios išmaniųjų telefonų dėklų tendencijos vyrauja šįmet?

 

1. Mini rankinės

Ryškiausia 2019 m. išmaniesiems skirtų dėklų tendencija - mini dydžio rankinės. Tai įvairūs dėklai, kuriuos galite pasikabinti skersai kūno ar ant peties tarsi mažą rankinę. Kai kurie mados namai siūlo gana paprastus odinius dėklus ilga grandinėle, kiti (tokie kaip Dolce & Gabbana ar Rosantica) dėklus paverčia tikras rankines atkartojančiomis miniatiūromis arba suteikia jiems papuošalo funkciją. 

 

2. Minimalizmas

Dizaineriai atkreipė dėmesį ir į vertinančius subtilumą bei minimalistinę raišką. Jiems siūlomi juodi telefonų dėklai, kuriuos puošia neįkyrūs mados namų logotipai. Populiarūs ir juodi dėklai, ant kurių baltomis spausdintinėmis raidėmis išraityti mados namų pavadinimai. Dažnai tokius dėklus gamintojai papildo specialiomis kišenėlėmis kortelėms. 

 

3. Ryški logomanija

Ši tendencija yra minimalizmo gerbėjų priešingybė - tai dėklai, norintiems išsiskirti iš minios ryškia detale. Spalvingus išmaniųjų dėklus mados namai padabino ekstravagantiškais logotipais, iš tolo besiprašančiais dėmesio savo dydžiu arba kontrastingais spalvų deriniais.

 

4. Gėlės

Gėlių žiedais šiandien marginama viskas, o išmaniųjų dėklai - ne išimtis. Ypač daug gėlėtų dėklų, puoštų saulėgrąžomis, lelijomis ar rožėmis, yra sukūrę mados namai Dolce & Gabbana. Madingi tiek smulkiais gėlių žiedeliais, tiek tapybiškais ir dideliais išpiešti dėklai, o kai kurie gamintojai siūlo ir 3D efekto žiedus. 

1. Mini rankinės

2. Minimalizmas

3. Ryški logomanija

4. Gėlės

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame