Pirkiniai

Išskirtinė elegancija - „Dior Ultra Matte“ aksesuarų kolekcija

„Dior“ dar kartą interpretavo kelis savo nesenstančius aksesuarus, suteikdami jiems paprastą, tačiau modernų atnaujinimą.
Reading time 1 minutes
„Dior“ 2020 m. pavasario ir vasaros kolekcija „Ultra-Matte Colorama“, ©Philippe Fragniere nuotr.

Nesvarbu, ar ieškote nepriekaištingos rankinės, kurią derinsite su elegantiška suknele, ar universalios, kuri tiktų tiek laisvalaikiu, tiek vakarėlyje - naujoji „Dior Ultra-Matte Colorama“ kolekcija suteikia galimybę rinktis iš tikro mados gausybės rago.

Vasaros sezoną garsieji prancūzų mados namai nusprendė savo legendinius rankinių modelius „Lady Dior“, „Saddle Bag“, „30 Montaigne“ ir dar kelis kitus atnaujinti, suteikdami jiems modernaus solidumo. Dabar rankinės yra nuo... iki... matinės, jos ne tik pasiūtos iš matinės dažytos odos, bet ir papuoštos matinio efekto metalinėmis detalėmis. 

1590655765110936 dior spring summer 2020 accessoires ultra matte colorama  philippe fragni re 21590655765407922 dior spring summer 2020 accessoires ultra matte colorama  philippe fragni re 12
„Dior“ 2020 m. pavasario ir vasaros kolekcija „Ultra-Matte Colorama“, ©Philippe Fragniere nuotr.

Mados namai siūlo neutralių ir klasikinių atspalvių gamą, nuo vyšnių raudonos, pieno baltos, pilkšvos, pudros rausvos, juoda, chaki iki nakties mėlynos. „Ultra-Matte Colorama“ kolekcijoje rasite skirtingų dydžių ir variacijų rankines „Lady Dior“, „Saddle Bag“, „30 Montaigne“, „Diorama“, taip pat juosmens rankines bei pinigines.

  Kolekciją rasite DIOR parduotuvėse ir Dior.com

susiję straipsniai

Rekomenduojame