Pirkiniai

Kalbama, kad šiandien tai gražiausia apsauginė veido kaukė

Viena garsiausių burleskos šokėjų Dita Von Teese, pristatė naujas apsaugines veido kaukes, pasiūtas iš prabangių nėrinių.
Reading time 1 minutes

Pramogų pasaulio viliokė Dita Von Teese kuria savo drabužių, aksesuarų ir apatinio trikotažo liniją, o neseniai ją papildė naujomis apsauginėmis veido kaukėmis. Šios pasiūtos iš dailių nėrinių, kuriuos išvysite ir gražuolės apatinio trikotažo kolekcijoje „Vedette“.

Dita pasakoja visuomet turėjusi ilgų kojinių, pirštinių ir kaukių fetišą, šiuos aksesuarus ji mielai demonstruoja ir savo burleskos pasirodymuose. Tačiau su kaukėmis šokėjai ne kartą teko susidurti keliaujant po svečias šalis, tiesa, ne su pramoginėmis, o apsauginėmis.

 

Norėdama paskatinti pandemijos laikotarpiu saugoti save ir kitus, Dita Von Teese nusprendė sukurti gundančias kaukes, kurias dėvėdamos moterys jaustųsi ne tik saugios, bet ir elegantiškos.

Naujose kaukėse įsiūti antibakteriniai įdėklai, du aktyviosios anglies filtrai, kaukę patogu pritaikyti prie savo veido reguliuojamu nosies spaustuku. Šios kaukės yra daugkartinio naudojimo, tad jas rekomenduojama reguliariai išskalbti.

susiję straipsniai

Rekomenduojame