Pirkiniai

Sezono favoritė - revoliucija tapusi „Chanel“ rankinė

Po „2.55“, „Boy“, „Gabrielle“ ir „Chanel 31“ garsieji Cambon gatvės mados namai pristato „Side Pack“ – tikrą „du viename“ rankinių pasaulio revoliuciją.
Reading time 1 minutes
Karlo Lagerfeldo nuotr.

Pristačius 2019-ųjų pavasario ir vasaros kolekciją, Chanel rankinė „Side Pack“ tapo tikra sensacija. Tai dvi dygsniuotos ėriuko odos rankinės, kurias dviguba C raide jungia dvi petnešos – po vieną ant kiekvieno peties. Prabangių aksesuarų pasaulyje to dar nebuvo. Kol kas dizaineriai mums siūlė naujus dydžius, bet ne idėją rankinę nešioti sukryžiuotą per pečius.

 

Dvi odine juostele perjuostos petnešėlės ant krūtinės krinta lyg V formos iškirptė. Rankinė ir elegantiška, ir funkcionali. Galimi trys dydžiai, o štai spalvų paletė idealiai atspindi mados namų Chanel stilių: juoda, balta, kreminė, citrinų geltona ir raudona. Tokias spalvas parinko pats Karlas Lagerfeldas. Netikėtai vasario viduryje šio į devintąją dešimtį žengusio mados meistro gyvybė užgeso, veikiausiai „Side Pack“ – vienas ryškiausių jo kūrinių. Ir, deja, paskutinis.

 

Naujo dizaino rankinę pristatė topmodelis Vittoria Ceretti (nuotraukoje). Akivaizdu, tai bus vienas madingiausių šio pavasario ir vasaros aksesuarų.

Tags

mada
stilius
tendencijos
2019
pavasaris

susiję straipsniai

Rekomenduojame