Pirkiniai

Madingiausias būdas, kaip šiandien mūvėti džinsus

Savo džinsams šiuolaikiškumo suteiksite vos vienu judesiu.
Reading time 1 minutes
@leoniehanne / Instagram nuotr.

Keisti džinsų stilių galima įvairiai – nuo skirtingas nuotaikas kuriančių diržų iki avalynės. Vienaip atrodys džinsai, kurių liemuo akcentuotas metaliniu grandinėlės tipo diržu, ir visai kitaip tokie, kuriuos sujuosite platesniu odiniu diržu su tarsi nutrinto metalo sagtimi. Su sportiniais bateliais derinami paprasti juodi džinsai atrodys neįpareigojančiai, su elegantiškais aukštakulniais – iškart taps solidesni, o sukišusi prigludusio modelio džinsų galus į ilgaaulius batus sukursite dar kitokį įvaizdį.

 

Tačiau dabar madingiausias būdas mūvėti skirtingų modelių džinsus – ne derinti tam tikrus aksesuarus, o tiesiog atraitoti viena ar dviem juostomis džinsų galus. Taip dėvėti džinsus siūlo mados namai „Valentino“, „Bottega Veneta“, „Chloé“ ir „JW Anderson“. Patogu tai, kad prie džinsų atraitotais galais tinka beveik bet kokia avalynė: kedai, klasikiniai loaferiai, monkai, elegantiški aukštakulniai ar balerinų tipo bateliai, o ypač – trumpi aulinukai. Atraitojus galus džinsai patrumpėja, todėl nedengia aulo, o bateliai matomi visu grožiu.

 

Džinsų galus atraitokite viena plačia juosta arba keliomis siauresnėmis. Jei norite dar kitokio įvaizdžio, galus raitokite ne tvarkingomis juostomis, o tarsi juos suktumėte aukštyn - taip sukursite itin atsipalaidavusį įvaizdį. Paprasta, tačiau efektinga!

susiję straipsniai

Rekomenduojame