Pirkiniai

Šiandien tai madingiausias džinsų modelis, tačiau rudenį jį pakeis naujas siluetas

Džinsų su įkarpomis šonuose modelis išpopuliarėjo dar pavasarį, tačiau naują sezoną vietą jis užleis kitam.
Reading time 1 minutes
@victoria_solovyeva, @tati_vk, @nikanicolenika / Instagram nuotr.

Paprastai vasarą garderobą papildome lengvomis suknelėmis, sijonais ir šortais, tačiau džinsai šiltuoju metų laiku iš drabužinės niekur nesitraukia – tai pernelyg universalus drabužis, kad leistume jam pailsėti. Šį sezoną itin madingu džinsų modeliu tapo tiesaus arba šiek tiek platinto silueto džinsai horizontaliai įkirptais šonais. Šiuos pasiūlė ir greitosios mados ženklai, ir solidūs vardai, tokie kaip „Maison Margiela“. Nors pastaruoju metu džinsai su įkarpomis buvo tikra instagramo žvaigždė, rudenį tendencijose išvysime kitą „must have“ modelį.

Prisiminkime 9-ąjį dešimtmetį ir jo siluetus. Vienas įsimintiniausių šio laikmečio modelių - džinsai aukštintu liemeniu su klostėmis viršuje ir siaurėjantys link galų. 2020 m. rudens kolekcijose dizaineriai atgaivino šį modelį, o mados namai „Alberta Ferretti” ir „Ulla Johnson” tokius džinsus derino su sukritusios odos ilgaauliais (sukišus džinsų galus į aulus).

 

Kitas madingas kirpimas – prie klubų prigludę, o ties šlaunimis platinti ir link galų šiek tiek siaurėjantys džinsai aukštu liemeniu. Šį kirpimą naują sezoną pasiūlė mados namai „Isabel Marant“, „Valentino“ ir „Ulla Johnson“.

Pirkiniai:

susiję straipsniai

Rekomenduojame