Pirkiniai

4 deriniai ir svarbiausi sezono pirkiniai pagal Ugnies, Oro, Vandens ir Žemės stichijas

Kokį stilių patariama rinktis pagal stichiją, kuriai priklausote: Unis, Oras, Vanduo ir Žemė?
Reading time 2 minutes
Lofficielrussia.ru nuotr.

Atkeliavę į šį pasaulį žmonės atsineša ne tik Zodiako ženklą, bet ir tam tikrą stichiją, kuriai tas ženklas priklauso. Ugnies stichija globoja Aviną, Liūtą ir Šaulį, Oro - Svarstykles, Vandenį ir Dvynius, Vandens - Vėžį, Skorpioną ir Žuvis, o Žemės -  Ožiaragį, Jautį ir Mergelę. Šį kartą kveičiame atrasti mados derinius, įkvėptus skirtingų stichijų. Kuriai priklosote jūs?

 

UGNIS

Ryški, drąsi ir savimi pasitikinti - Ugnies stichijai priklausančioms asmenybėms šį sezoną patariama rinktis drąsesnio dizaino drabužius ir aksesuarus, derinti juos su griežtu klasikiniu stiliumi ir nebijoti sodrių spalvų. Top drabužis - klasikinio stiliaus ilgintas švarkas, kurį galima vilkėti įprastai arba kaip suknelę. Top aksesuaras - batai itin ilgais aulais, puikiai tiksiantys tiek prie mini, tiek prie midi ilgio sijonų ir suknelių.

ORAS

Jeigu priklausote Oro stichijai, kurkite vienspalvius derinius, kurie įvaizdžiui suteiktų modernios elegancijos. Šį sezoną atkreipkite dėmesį į itin madingus pilkšvus atspalvius, nuo apniukusio dangaus, cemento iki šlapio asfalto. Top drabužis - midi ilgio sijonas, top aksesuaras - klasikiniai aulinukai, puošti metalinėmis detalėmis.

VANDUO

Šį sezoną Vandens stichiją atspindi modernus klasikinis stilius, kuriam švelnumo suteikia pasteliniai atspalviai. Ideaus pasirinkimas dalykiniam stiliui - mėlynų atspalvių koloritas. Klasikinis lietplatis, vyriško stiliaus marškiniai, kostiuminės kelnės - tokius drabužius galėsite vilkėti ne tik biure, bet ir derinti su laisvalaikio. Top drabužis - sušiuolaikinto silueto klasikiniai marškiniai, top aksesuaras - dygsniuotos odos rankinė.

ŽEMĖ

Žemės stichija alsuoja ramybe, tačiau tai nereiškia, kad turėtumėte atrodyti nuobodžiai. Sukurkite nuosaikų, bet intriguojantį įvaizdį derindama kontrastingų siluetų drabužius, pavyzdžiui, trumpintą prigludusį megztinį ir plačias kelnes ar platėjantį midi ilgio sijoną. Derinį pagyvinkite egzotiškos odos rašto aksesuarais. Top drabužis - maksi ilgio kelnės, top aksesuaras - krokodilų odos rankinė.

susiję straipsniai

Rekomenduojame