Pirkiniai

Kitokios prancūziško stiliaus taisyklės

Prancūzišką įvaizdį galima kurti ne vien klasikiniais atributais, tokiais kaip beretė, tvido švarkelis ar lietpaltis.
Reading time 2 minutes
@alexandrapereira, @lornaluxe, @micahgianneli / Instagram nuotr.

Šįmet siūlome kitokią prancūziško stiliaus kryptį, sukurtą remiantis spalviniu sprendimu. Drąsiai derinkite Prancūzijos vėliavos spalvas – būsite ir spalvinga, ir madinga. Be to, mėlyna, balta ir raudona yra pagrindinės marinistinio stiliaus spalvos, kurios atsgimsta vasaros sezoną. Juk vasara be pajūrio ir atostogų dvasios neįsivaizduojama!

Mėlyna

Sodri mėlyna įvaizdžiui suteiks intrigos - dėl intensyvumo šią spalvą mažai kas renkasi, tačiau bijoti nėra ko. Mėlyną lengva derinti su kitomis spalvomis – tiek neutraliomis, tiek ryškiomis. Vasarą ieškokite lengvos mėlynos midi ilgio suknelės, plačių ilgų kelnių, šilkinio sijono, maudymosi kostiumėlio ir pajūrio kaftano. 

Balta

Šį sezoną madingi balti minimalistinio dizaino aksesuarai, nuo rankinių, batelių iki saulės akinių. Nepamirškite, kad kone akinanti sterili balta atrodys mažiau prabangiai, nei subtilesni ir šiek tiek prigesinti jos atspalviai. Vasaros garderobą atnaujinkite baltomis basutėmis (itin madingos kvadratiniais priekiais ar aplink čiurną surišamais dirželiais), drobiniais sportiniais bateliais, asketiško dizaino kietos formos rankine ir plačiarėmiais saulės akiniais.

Raudona

Raudona - viena efektingiausių spalvų, akimirksniu galinti nokautuoti bet kokį kitos spalvos derinį. Vasarą ieškokite elegantiškų, tačiau dalykinio stiliaus pernelyg nesukaustytų drabužių. Tai gali būti maža elegantiška suknelė, tiksianti ir su aukštakulniais, ir su sportiniais bateliais, plačios kelnės, kiulotai, raudoni palaidinė pūstomis rankovėmis ar žaisminga trumpinta palaidinė. Atkreipkite dėmesį į raudonas basutes plonais dirželiais - jos šios vasaros hitas.

Prekių nuotraukos iš Net-A-Porter

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame