Pirkiniai

Kitoks ruduo: moterų spintas pavergia gėlių raštai

Reikia pripažinti – pasaulyje yra labai mažai moterų, kurios atsispirtų gėlėms ir jų žavesiui.
Reading time 3 minutes

Ryškūs raudonų rožių žiedlapiai džiugina kiekvienos širdį, o balti bijūnai keri savo nuostabiu kvapu. Jau nuo senų laikų gėles kaip grožio simbolį kolekcijose naudojo ir garsiausi dizaineriai Christianas Dioras ir Yves'as Saint Laurent'as. Šiais metais iš mados pasaulio niekur nesitraukiantys gėlių raštai dar stipriau įsitvirtina ir Lietuvoje.

 

Besiruošdamos šaltajam sezonui dažnai skubame paslėpti visas sukneles bei gėlėtų raštų drabužius. Tikimės, kad atšalus orams puikiai tiks tamsios spalvos: vyšninis paltas, juodos kelnės ir švarkai. Nors iš mados podiumų nesitraukia klasika tapę tamsūs atspalviai, pripažinkime – tendencijos keičiasi. Ironiška, tačiau 2018 metų rudens ir žiemos kolekcijose vyrauja įvairių stambių ir smulkių raštų, ryškių bei pastelinių spalvų gėlės.

 

Pavasarį vykusių mados savaičių metu buvo pristatytos garsiausių mados namų kolekcijos. Pripažinimą visame pasaulyje įgijusių ženklų „Gucci“, „Miu Miu“, „Dolce & Gabbana“, „Dior“, „Valentino“, „Balenciaga“ švarkuose, striukėse, suknelėse ir net kelnėse vyravo gėlėti margaspalviai raštai. Šių metų rudens ir žiemos must have – gėlėtos įvairių ilgių suknelės, kurias galima dėvėti po šiltu paltu ir megztiniu.

Mados savaičių tendencijos netruko ateiti ir į Lietuvą. Jau vasaros pabaigoje visos stilingos moterys skubėjo į „Luka Flores“ studiją, kur naują gėlėtų suknelių kolekciją pristatė Agnė Zokaitė-Stakauskienė. Moteris įsitikinusi, kad puoštis suknelėmis galime ne tik šiltuoju metų sezonu, bet ir rudenį bei žiemą, o garsiausių mados namų kolekcijų pristatymai tai tik patvirtina.

„Luka Flores“ 2018-2019 m. rudens ir žiemos kolekcija

„Manau, kad suknelėms pristatyti tinka bet kuris sezonas vien todėl, kad puoštis jomis norisi ne tik vasarą, bet ir tuomet, kai būna šalta ir niūru. Ši rudens ir žiemos kolekcija spinduliuoja spalvomis, tačiau pačios suknelės yra ilgomis rankovėmis, tad puikiai tiks dėvėti tiek rudenį, tiek ir žiemą“, – sako A. Zokaitė-Stakauskienė, skatindama visas dailiosios lyties atstoves nepamiršti šio drabužio atšalus orams.

 

Nors šaltasis metų slaikas priverčia moteris ir merginas rinktis sukneles ilgomis rankovėmis, „Luka Flores“ studijos įkūrėja įsitikinusi, kad nereikia bijoti suknelių ir iš plono audinio: „Mados savaičių pristatymuose matėme, kaip suknelės derinamos su šiltais, įvairių spalvų paltais bei aulinukais. Kiekviena moteris, pasirinkusi tinkamą viršutinį rūbą, visada gali jaustis graži, stilinga ir nesušalti, todėl nereikia bijoti eksperimentų. Juk Lietuvoje atšalus orams labai trūksta vasariškų spalvų, gėlių, o suknelės atskleistų ne tik puikų skonį, bet ir padėtų skleisti pozityvią nuotaiką kiekvienai moteriai“.

„Luka Flores“ 2018-2019 m. rudens ir žiemos kolekcija

„Luka Flores“ 2018-2019 m. rudens ir žiemos kolekcija

„Luka Flores“ 2018-2019 m. rudens ir žiemos kolekcija

„Luka Flores“ 2018-2019 m. rudens ir žiemos kolekcija

„Luka Flores“ studiją rasite Subačiaus g. 19-14 Vilniuje

Daugiau 2018-2019 m. rudens ir žiemos kolekcijos modelių – el. parduotuvėje www.lukaflores.com

susiję straipsniai

Rekomenduojame