Pirkiniai

„Givenchy“ pristatė kapsulinę Kiaulės metų kolekciją

Ši kolekcija – duoklė vasarį prasidėsiantiems Kiaulės metams. Laimę simbolizuojančia kiaulaite padabinti ir „Givenchy“ rūbai, ir papuošalai.
Reading time 1 minutes

Šiandien „Gucci“ dizaineris Alessandro Michele ir „Dior“ kūrybos vadovė Maria Grazia Chiuri – vieni įtakingiausių mados pasaulio žmonių, kas sezoną pažeriantys drąsių ir netikėtų idėjų. Tačiau nuo jų neatsilieka ir mados namus „Givenchy“ naujam gyvenimui prikėlusi Clare Waight Keller. Šįkart dizainerė sukūrė šiek tiek mistinę ir astrologijos įkvėptą kapsulinę kolekciją, skirtą paminėti netrukus prasidėsiančius Kiaulės metus.
 

Kinų horoskopo įkvėptoje kolekcijoje rasite vėjastriukes, marškinėlius, džemperius, delnines ir dėklus kortelėms, dekoruotus liepsnų sparnais puoštos kiaulės atvaizdu. Taip pat ir papuošalus su auksinės kiaulaitės pakabučiais. Šią laisvalaikio kolekciją „Givenchy“ pakrikštijo talismanine, mat ant rūbų ir aksesuarų puikuojasi žvaigždės ir užrašas thank your lucky stars (liet. - padėkok savo laimingosioms žvaigždėms). Beje, žvaigždės motyvas – viena ryškesnių 2019 m. pavasario ir vasaros raštų tendencijų.

1547623995978987 fg01 070 118gomezdevillaboa
1547623996660759 fg01 090 065gomezdevillaboa

Kolekcija „Flying Pig“

/

Kapsulinę kolekciją „Flying Pig“ (liet. - skrajojanti kiaulė) jau rasite „Givenchy“ parduotuvėse ir givenchy.com.

Mados namų „Givenchy“ archyvo nuotraukos

susiję straipsniai

Rekomenduojame