Pirkiniai

Sezono hitas – guminiai bateliai, šį kartą stileivos už juos negaili ir šimtų

Praktiškas mados hitas – stilingi guminiai batai, nuo aulinukų iki sandalų.
Reading time 1 minutes
@thefindstudio, @ilikeamy_ / Instagram nuotr.

Vieni batelių, šį sezoną sulaukusių ypatingo dėmesio, - „Gucci“ guminiai sandalai platforminiu padu. Įsispiriami guminiai bateliai buvo pristatyti 2020 m. rudens prekolekcijoje. 90-ųjų laikmečiui būdingiems sandalams vintažinio žavesio suteikia masyvus padas ir priekyje esantis reljefinis mados namų logotipas. „Gucci“ pristatė juodus, baltus ir kelių pastelinių spalvų sandalus, kurių populiariausiais tapo žydro „baby blue“ atspalvio.

Tačiau šiais sandalais guminės avalynės tendencija nesibaigia. Rudens sezoną dizaineriai siūlo įsigyti stilingus guminius aulinius, nuo trumpų iki beveik siekiančių kelius. Išskirtinė tokių guminių detalė – storas dantytas padas, gerinantis batų sukibimą su grindiniu.

Madingi ir guminiai ar gumomis aptraukti sportiniai bateliai bei įvairios basutės, nuo šlepečių iki keliais dirželiais tvirtinamų sandalų.

 

Guminė avalynė – ne tik tendencijas atitinkantis, bet ir praktiškas pasirinkimas. Tokiais auliniais bus nebaisu bristi per balas, o guminius sandalus itin lengva prižiūrėti, sušlapę jie greitai džiūsta, tad jei pateksite po lietumi ar įbrisite į vandens telkinį, jaudintis nereikės.

Pirkiniai:

susiję straipsniai

Rekomenduojame