Pirkiniai

Visi girdėję apie „Hermes Birkin“ rankines, o ar žinote, kas yra „Hermes Rodeo“?

„Rodeo“ - žaismingas aksesuaras, lydintis stilingąsias „Hermes“ rankines. Nors visai mažytis, šis odinis žirgas kartais kainuoja daugiau nei prabangios rankinės.
Reading time 2 minutes
@rinyks, @hermes_bag_luxury / Instagram nuotr.

Maži įvairiaspalviai arkliukai, pakrikštyti „Rodeo“ vardu, – „Hermes“ namuose gaminamas aksesuaras, kurį dažniausiai išvysite derinamą su garsiosiomis „Birkin“ arba „Kelly“ rankinėmis. Arkliukas – tai duoklė mados namų pradžiai, veiklą „Hermes“ namai pradėjo nuo žirgininkystės pasaulio, nors šiandien garsėja prabangiomis rankinėmis ir odiniais aksesuarais, legendiniai prancūzų mados namai ir dabar gamina puikius balnus, kamanas ir pakinktus žirgams. Kiek kainuoja odinis „Hermes“ balnas? Apie 8 tūkst. dolerių, o įvairūs aksesuarai, nuo poros šimtų iki 2 tūkst. dolerių ir daugiau.

 

Žaismingi „Rodeo“ pakabukai gaminami remiantis „Hermes“ odinių pirštinaičių meistrų patirtimi, jie pasiūti iš minkštos ir elastingos ėriukų odos. Paprastai pakabukas siuvamas iš trijų skirtingų spalvų: viena parenkama arkliuko kūnui, kita – balnui ir kilpai, o trečioji – karčiams ir uodegai. Galima rasti pačių įvairiausių spalvinių variacijų, nuo neutralių žemės spalvų, ryškių geltonų, rožinių, mėlynų iki klasikinės bordinės arba juodos.

1598384620148347 rodeo mm charm 064930cabv front 1 300 0 1100 1100 b1598384620208381 rodeo mm charm 064930cabw front 1 300 0 1100 1100 b
Vidutinio dydžio „Hermes Rodeo“ pakabukai, HERMES (Hermes.com)

Nors „Hermes“ vilioja spalvingais „Rodeo“ pakabukais, geidžiamiausi šiandien yra solidesni vienspalviai. Ypač išaugusi nuo... iki... juodų arkliukų paklausa, kyla ir tamsios vyšninės ar smaragdų žalios „Rodeo“ kainos. Šiandien antrų rankų rinkoje vienspalvius, pavyzdžiui, juodus arkliukus galima įsigyti už apytikriai 900-1100 eurų, tačiau yra ir kainuojančių beveik 3 tūkstančius. 

 

„Hermes“ yra sukūrę ir riboto leidimo arkliukus, kurių karčiai ir uodegos pagaminti iš natūralaus žirgo plauko. Be spalvinių kompibancijų dar vienas arkliukų skirtumas - kai kurie siuvami kontrastingos spalvos dygsniais, pavyzdžiui, rudo atspalvio arkliukui pritaikomas ne toks pats rudas, o baltas siūlas.

 

„Rodeo“ galima įsigyti trijų dydžių: mažą (PM), vidutinio dydžio (MM) ir didelį (GM).

 

 

susiję straipsniai

Rekomenduojame