Pirkiniai

Neohipiai - tendencija, patiksianti išsiilgusiems vasaros, laisvės ir naujovių

Jos širdis linksta ir prie Vudstoko festivalio, ir prie prabangių Paryžiaus simbolių. Be galo natūrali ir ne ką mažiau meniška, 2019-ųjų sezono hipė šįmet žengia su priešdėliu „neo“.
Reading time 1 minutes
Mados namų DSQUARRD2, ETRO ir CHLOE nuotr.

Nėra abejonių, kad didžiųjų mados idėjų sąraše tvirtą poziciją užėmusi septintojo ir aštuntojo dešimtmečių hipė. Ramunėlės, vadinamieji „dramblio pėdos“ batai, musės akiniai su užrašais „Peace & Love“ (liet. taika ir meilė)...

 

Per pastaruosius penkiasdešimt metų ši Vudstoko deivė ne kartą vertinta prieštaringai. Tad atėjo metas permainoms. Sveiki atvykę į naujųjų hipių erą, kurioje karaliauja madingi džinsiniai šortai, auksiniai Ray-Ban akiniai ir elektroninė cigaretė. Blizgučiai šiai panelei nė motais: ji renkasi natūralias medžiagas ir audinius, amato meistrų gaminius.

Mados namuose Missoni jų vadovė Angela šį sezoną dėmesį skiria unikaliems rūbams: pončams-kombinezonams, palaidinėms ir indiško stiliaus kelnėms. Labai tikslūs, gal net asketiški kirpimai derinami su geometriniais raštais. Šį sezoną naujosios hipės įvaizdis labiau paryžietiškas nei kalifornietiškas. Nostalgija pamiršta ir mados namų Chloé, Vetements ar Paco Rabanne įvaizdžiuose. Priešingai – naujasis stilius prisitaiko prie šiuolaikiškų idėjų, pavyzdžiui, tvariosios mados. Visiška judėjimo laisvė – tiesiogine ir perkeltine prasme – merginai, kuri tikrai gali ryžtis iškeisti miestą į kaimą. Tendencijoms atspari miesto mergaitė iš sodžiaus.

Pirkiniai:

Nuotraukos - gamintojų ir Net-a-Porter.com

Tags

2019
stilius
kolekcija
mada
lofficiellithuania
lofficiel
tendencijos
vasara

susiję straipsniai

Rekomenduojame