Pirkiniai

5 sezono tendencijos, kurių „Instagram" fašionistoms vis negana

Nuo Viktorijos laikų stiliaus rankovių iki daugiasluoksnių neutralių spalvų derinių - atnaujinkite rudens įvaizdį populiariausiomis „Instagram“ 2020 m. tendencijomis.
Reading time 1 minutes
@isola.clothing, @maja_miletic, @ariviere / Instagram nuotr.

Ar šiuo metu daugiau laiko leistumėte namuose, ar tektų lankytis mieste - gražiai atrodyti norisi visuomet. Šioks toks pasipuošimas leidžia ne tik jaustis geriau, bet ir labiau savimi pasitikėti, net jei ir einate tik apsipirkti.

 

Šį kartą kviečiame žvilgtelėti į populiariausias mados tendencijas, sklandančias instagramo platybėse. Regis, madistėms jų vis negana, vienos po kitų jos demonstruoja tuos pačius madingiausius pirkinius, atspindinčius ryškiausias sezono tendencijas.

 

Tarp rudens-žiemos sezono favoritų išvysite sukneles ir megztinius pūstomis Viktorijos laikų rankovėmis, sugrįžusius „teddy bear“ stiliaus paltus, nuo... iki... neutralių žemės atspalvių derinius, elegantiškus švarkus, derinamus su kasdieniais ir laisvalaikio drabužiais, bei odinius klasikinio silueto švarkus. Tiesa, tarp populiariausių tendencijų patenka ir vadinamosios senelio liemenės, tačiau apie jas jau rašėme, tad plačiau apie tokias liemenes skaitykite čia: Lofficiel.lt/pirkiniai/liemene-rd

1. Viktorijos laikų rankovės

2. Teddy Bear paltai

3. Sluoksniuoti neutralių atspalvių deriniai

4. Elegantiški švarkai + laisvalaikio drabužiai

5. Klasikinio stiliaus odiniai švarkai

susiję straipsniai

Rekomenduojame