Pirkiniai

Vilniuje duris atvėrė didžiausia dizaino išparduotuvė

Džiugi naujiena dizaino gerbėjams – prekybos centre „Europa“ įsikūrė lietuviško dizaino „pop-up“ išparduotuvė.
Reading time 2 minutes

Šioje išparduotuvėje žymių Lietuvos dizainerių kūrinius galima įsigyti net iki 80 procentų pigiau. Dizaino gerbėjų ji lauks iki pat kovo 1 d. Tai lietuviško dizaino namų „Locals.lt“ iniciatyva. Pop-up išparduotuvėje galima rasti daugiau nei 15 vienų stipriausių lietuviško dizaino prekės ženklų, pristatančių vienetinius kūrinius išskirtinėmis kainomis.

 

„Projektas sulaukė didelio dizainerių ir pirkėjų susidomėjimo. Labai smagu, nes to ir siekėme. Norėjome, kad šioje išparduotuvėje kokybiškus dizaino kūrinius galėtų įsigyti ir tie, kurie anksčiau abejodavo ar galės sau tai leisti. Vienetiniai, unikalaus dizaino, išskirtiniai kūriniai nuo šiol prieinami visiems. Čia taikomos nuolaidos – ne vienkartinė akcija, jos galios visą laiką, kol veiks išparduotuvė,“ – pasakoja viena lietuviško dizaino pop-up išparduotuvės organizatorių, „Locals.lt“ vadovė Inga Ramonienė.

Šiuo metu išparduotuvėje galima rasti išskirtinį Lietuvių mados ženklą „Pando“, žavintį originaliais džinsiniais kūriniais. Taip pat prekės ženklus „ABOUT“„ Julia Janus“, „INAVATI“, „2RU2RA”, „Undress“, „Ohmy“, „DearFreedom“, „Coocoomos“, „Flow“, Kristinos Kruopienytės darbus, „WinterAvenue“ ir kitus. Išparduotuvės asortimentas džiugina ne vien moteris. Be jau minėtų, vyrų ypač mėgstamų „Pando“ kūrinių, vyrų laukia ir itin platus „labàdienà“ prekių pasirinkimas. Čia lankytojai ras ne tik drabužių prekės ženklus, bet ir išskirtinio dizaino kūrinius namams, visame pasaulyje pripažintus „LinenMe“ ir „Woolme“ produktus.

 

Išparduotuvę lankytojai ras prekybos centro „Europa“ antrame aukšte.

susiję straipsniai

Rekomenduojame