Pirkiniai

Tobulas džemperis, kurį galėsite vilkėti ne tik namuose, bet ir po karantino

Šis džemperis pavergs jus ne tik patogumu, bet ir universalumu, nes galėsite jį lengvai pritaikyti ir prie džinsų, ir prie elegantiškų suknelių ar kelnių.
Reading time 1 minutes
Instagram nuotr.

Jei manėte, kad karantino metu mada sustos, klydote. Dabar kaip tik ėmė rastis naujų tendencijų, itin aktualių būtent šiuo dažnesnio buvimo namuose laikotarpiu. Į mados topų viršūnes veržiasi patogūs drabužiai, kuriuos po karantino galėsite vilkėti ir mieste ar įvairiuose renginiuose.
 

Naujasis mados hitas – šviesus minimalistinio dizaino ir minkšto trikotažo džemperis, kuris puikiai atrodys tiek su treninginėmis kelnėmis ar tamprėmis namuose, tiek su klasikinėmis kelnėmis ar žvilgančiu satino sijonu ir įsispiriamais aukštakulniais mieste. Dabar mažiau tikrai yra daugiau, todėl ieškokite vientisų džemperių be jokių aplikacijų, užrašų, raštų, gobtuvų ar kišenėlių, rinkitės lygų audinį. O kad pajustumėte gaivų pavasarį, ieškokite šviesių neutralių atspalvių, pavyzdžiui, pieno balkšvumo, sojų pupelių, pilkšvo ar smėlio spalvos. Jeigu norisi ko nors ryškesnio, atkreipkite dėmesį į pastelines spalvas: švelnią rausvą, mėlyną, žydrą, levandų violetinę ar mėtų žalsvą.

Minimalistinius džemperius jau atrado ir pasaulinio garso vardai, pavyzdžiui, modelis Rosie Huntington-Whiteley ar mados tinklaraštininkė Pernille Teisbaek. Kur ieškoti tokių džemperių? „Anie Bing“, „Les Tien“, „My Comfy Wear“, „Holzweiler“, „Adidas“, „Stella McCartney“, „Vaara“ - tai keli prekės ženklai, kurių kolekcijose rasite stilingų džemperių.

Pirkiniai:

Prekių nuotraukos - Net-a-Porter.com

susiję straipsniai

Rekomenduojame