Pirkiniai

Pasitikrinkite, kokių madingų daiktų jau yra jūsų spintoje

Suvokti mados ciklus nėra paprasta, tačiau moksliškai įrodyta, kad mada sukasi ratu spiralės principu.
Reading time 1 minutes

Nauji dalykai atrandami transformuojant jau žinomus. Tad gal iš pradžių vertėtų pažiūrėti, kas po praėjusio sezono liko spintoje?

 

1. Iš vasaros tendencijų į rudens persikelia smėlio ir įvairūs žemės atspalviai, kaip ir kasmet grįžta bordinė, raudonojo vyno atspalvis, karamelės, kavos rudumas ir auksas. Jeigu turite oranžinių rūbų ar aksesuarų - puiku, šie bus viena ryškesnių naujo sezono tendencijų.

 

2. Raštų gretose vėl matome languotus audinius ir tartaną, klasika vadinamą skaliko dantų raštą. Taip pat šios vasaros pažibas - taškelius ir gyvūnų kalių raštus, nuo zebrų, tigrų dryžių, leopardų dėmių iki populiariojo gyavčių odos marginimo.

 

3. Spintoje radote smailianosius aulinukus, priglundančius tarsi kojinė? Šaunu, jie vis dar madingi. Veikiausiai ne vienas jau pamėgo ir suvarstomus juodus kareiviško stiliaus aulinukus ar sportbačius storais grubiais padais, galbūt per vasarą pamažu pavyko prisijaukinti ir avalynę kvadratinėmis nosimis. Visa tai - vėl tendencijų sąraše.

 

4. Nesutraukia ir platinti švarkai dvieiliu užsegimu, odiniai lietpalčiai, tiesūs ir minkštai krintantys minimalistinio stiliaus paltai, odiniai rūbai (naujiena galėtume vadinti odinius kelnių kostiumus arba ansamblius), dygsniuotos pūstos striukės, platinta pečių linija, militaristinis stilius, plisuoti sijonai bei praėjusių metų must have - aksomo ir velveto drabužiai.

 

Taigi, patikrinkite savo lentynas ir kabyklas - greičiausiai šį tą madingo jau tikrai turite.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame