Pirkiniai

5 būdai, kaip stilingai derinti madingąsias spalvotas kelnes

Šį kartą dėmesį skiriame spalvotoms klasikinio stiliaus kelnėms, kurias pritaikysite ir laisvalaikio, ir dalykiniam stiliui.
Reading time 2 minutes
@leoniehanne / Instagram nuotr.

Šį sezoną tendencijose išsiskiria ryškių spalvų klasikinio kirpimo kelnės, madingos tiek tiesaus silueto, tiek itin palčios ir ilgos, dažnai - aukštintu liemeniu. Spalvingas kelnes mielai renkasi tokios garsenybės, kaip modeliai Kendall Jenner, Gigi Hadid, Cindy Crawford, dainininkė Jennifer Lopez, dizainerė Victoria Beckham ar aktorė Margot Robbie. Jeigu norite išbandyti šią tendenciją, pateikiame kelis variantus, kaip stilingai mūvėti spalvotas kelnes ir su kokiais drabužiais jas derinti?

 

1. KOSTIUMAI

Lengviausias būdas stilingai mūvėti ryškias kelnes - derinti jas su tos pačios spalvos švarku. Pastaraisiais sezonais kelnių kostiumai moterims, rodos, apsuko galvas, madistės juos vilki ir su aukštakulniais, ir su patogiais sportiniais bateliais. Klasikiniai kostiumai puikiai tinka dalykiniam stiliui kurti, tačiau jei sodri spalva atrodo per drąsu, rinkitės prislopintų arba gilių, bet tamsesnių spalvų kostiumus.

2. MONOCHROMIJA

Susikurti stilingą spalvotų kelnių įvaizdį galite ir rinkdamasi monochrominį derinį. Kelnes vilkėkite su tos pačios spalvos palaidine arba marškinėliais, ryšėkite tos pačios spalvos skarelę, derinkite tos pačios spalvos rankinę ir avalynę. Tiesa, reikės pasistengti ieškant panašių spalvų, tačiau šios paieškos tikrai atsipirks, nes monochrominiai įvaizdžiai atrodo elegantiškai ir solidžiai.

3. ARTIMI ATSPALVIAI

Dar vienas stilingas derinys - pasirinktos spalvos kelnės ir panašaus atspalvio viršutinės dalies drabužis. Spalvos neturi būti vienodos - tiesiog tos pačios spalvinės grupės. Tai gali būti raudonos kelnės ir bordinis švarkas, pastelinio rausvo atspalvio kelnės ir ryškiai rožinis megztinis ar jūros mėlio kelnės ir blausi žydra palaidinė.

4. BALTA

Nesuklysite derindama ryškiaspalves kelnes su baltais klasikiniais marškiniais, palaidine ar megztiniu. Įvaizdis atrodys vientisiau, jei derinsite detalėmis neperkrautus rūbus ir pirmenybę teikstite griežtesniems siluetams.

5. SPALVINIAI KONTRASTAI

Prisiminkite spalvų ratą, jame viena prieš kitą esančios spalvos vadinamos kontrastingomis. Nors yra priešingos, šios spalvos harmoningai dera viena su kita. Pavyzdžiui, jei kelnės yra raudonos, prie jų stilingai atrodys mėlyni marškiniai, o jei žalios - drąsiai derinkite rožinį švarką. Tinka ir greta priešingos spalvos esantys atspalviai, todėl nesibaimikte žaisti spalviniais kontrastais ir juos interpetuoti savaip.

Tags

mada
stilius
lofficiellithuania
lofficiel
spalvos

susiję straipsniai

Rekomenduojame